Skocz do zawartości

SFO-WAW-SFO...


Rekomendowane odpowiedzi

z tego co wiem to nie przelicza sie ju? w Polsce cen biletów lotniczych po kursie dnia tylko po sztywnym z zesz3ego (ju? :wink: ) roku...

No niestety nie we wszystkich biurach. Ale udalo mi sie kupic bilet w calkiem niezlej cenie w promocji Lufthansy. Nie jest to taka wygoda lotu jak BA (co przy ponad 11h jest dosc wazne), ale nic to.

pozdrawiam z San Francisco,

dagmarcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dziwie sie ze korzystalas z polskiego almaturu lecac z usa do polski. nie powinnas tak robic, poniewaz linie czesto udostepniaja taryfy, ktore sa do sprzedazy tylko w kraju wylotu - sa to zazwyczaj bardzo niskie taryfy. nastepnym razem skorzystaj z orbitz albo z expedia - orbitz jest o tyle fajny, ze ich system bardzo dobrze "kombinuje" taryfy - wiec sklada loty z roznych linii (ktore nawet nie wspolpracuja ze soba) i sprzedaja to za dosc niska cene...

ale tak bez promocji, cena $800 to dosc normalna/niska cena na tej trasie...

4 lata temu udalo mi sie zlapac w campusie bilet waw- san fran - waw za $400 (!!!!!!), ale niestety przez nierozgarniecie moich znajomych musialem zrezygnowac z tej rezerwacji.... po czym musialem leciec LOTem za $1045..... no ale trudno - dla SF warto bylo! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowalam w Almaturze poniewaz bilet do WAW mam, potrzebuje natomiast powrotny do SF. Tak wiec kraj wylotu do Polska.

Jesli chodzi o $400 - no coz, wiele sie zmienilo przez ten czas :D

Ale dzieki za rady - pewnie skorzystam w przyszlosci!

pozdrawiam z San Francisco,

dagmarcia

dziwie sie ze korzystalas z polskiego almaturu lecac z usa do polski. nie powinnas tak robic, poniewaz linie czesto udostepniaja taryfy, ktore sa do sprzedazy tylko w kraju wylotu - sa to zazwyczaj bardzo niskie taryfy. nastepnym razem skorzystaj z orbitz albo z expedia - orbitz jest o tyle fajny, ze ich system bardzo dobrze "kombinuje" taryfy - wiec sklada loty z roznych linii (ktore nawet nie wspolpracuja ze soba) i sprzedaja to za dosc niska cene...  

ale tak bez promocji, cena $800 to dosc normalna/niska cena na tej trasie...

4 lata temu udalo mi sie zlapac w campusie bilet waw- san fran - waw za $400 (!!!!!!), ale niestety przez nierozgarniecie moich znajomych musialem zrezygnowac z tej rezerwacji.... po czym musialem leciec LOTem za $1045..... no ale trudno - dla SF warto bylo! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...