Skocz do zawartości

Gdzie jedziecie w lato 2007 ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
south lake tahoe.....pierwszy raz w USA .... hm...mało opini na temat tej miesciny na forum.. ktos moze ma wiecej info??:)

Piekne miejsce, nie mozna sie tam chyba nudzic. Moim zdaniem wyjatkowa miescinka ;)

Kilka dosyc duzych kasyn - wiec i z praca nie powinno byc problemow.

Podsumowujac - zazdroszcze ;) i zycze udanych wakacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

south lake tahoe.....pierwszy raz w USA .... hm...mało opini na temat tej miesciny na forum.. ktos moze ma wiecej info??:)

Witam. Mozesz mi napisac gdzie znalazles swojego pracodawce i gdzie bedziesz pracowal? Ja tez wybieram sie do Kaliforni, ale nie mam jeszcze pracodawcy. A tak w ogole to bedzie juz moj 3 wyjazd na W&T. Bylem tez w Kaliforni, bylo wspaniale. Jesli nastawiasz sie rowniez na podroze to na pewno bedziesz zadowolony. Obowiazkowo trzeba kupic auto, bo bez niego to w USA ciezko.

pozdrawiam Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedę pracował dla HMS host, typowa praca na food-courtach (ew. sklepach wolnocłowych) na lotniskach. Baaardzo różne lokale, i kwestią szczęścia (albo nieszczęścia) jest czy będę pracować w Starbucksie, lub w jakimś barze, czy w Burger Kingu :) ..nie wstydzę się obcych ludzi, więc jestem dobrych myśli, i mam nadzieje że nie bede pracował w kuchni.. praca jako barista, barman albo cashier mi odpowiada --biuro.. bez kryptoreklamy, po prostu mam go pod ręką: almatur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...