Skocz do zawartości

Gdzie jedziecie w lato 2007 ?


Rekomendowane odpowiedzi

heheh wszyscy do myrtle beach ..tez mialem tam jechac do food liona ...ale ostatecznie stanelo na Ocean city md ..troche sie boje o ten wyjazd szegolnie mieszkanie ....ale i tak sie pozytywnie nastawiam ...nie musze przywozic naszczescie do Polski zadnej kasy ...naczy wypada jakis tysiaczek chocazby lub dwa:P(jesli sie uda):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Food Lion - bleeeeeeeeeee już lepiej do Safeway'a, może sie myle bo wszystko zależy od lokalizacji, jesli Food Lion będzie w fajnym miejscu to podejrzewam że będzie OK, ale ogólnie nie jest to sklep najwyższych lotów. Robiłem w takim zakupy, był brudny i zaniedbany. Dużo lepiej wygląda Safeway, w którym można spotkać Niemców na kasie.

Ale nigdy tam nie pracowłem więc nie mogę powiedzieć jak jest.

Moi koledzy pracowali w nocy od 22iej do 7 rano w WallMarcie, mówili że nikt ich nie pilnował, i czasem strzelali sobie drzemki w pracy :)hehe

Ale to było w nocy, a w dzień tam zawsze pełno ludzi jest.

Ogólnie pewnie jest OK, bo w końcu nie jest to jakiś podrzędny supermarket - chociaż szczerze mówiąc mam takie odczucia co do Food Liona, bo gorsze były już tylko meksykańskie supermarkety, zawsze brudne, i pełne groźnych meksykanów.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DC jest tak trochę europejskie ze względu na wygląd, dużo starych budowli, muzea itd. Mi przypomina Paryż, nawet ze względu na klimat. Poznałem tam dużo fajnych ludzi, podziwiałem Waszyngtona, zwiedzałem muzea, a dzień zakończyłem oczywiście w macdonalds :P hehe

Zaskoczyło mnie również to, że to właśnie tam widziałem najładniejsze wg mnie, obrazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...