Skocz do zawartości

Ranking Dlaczego


Ranking moim zdaniem jest :  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Dobry
      3
    • Z?y
      10
    • Nie mam zdania
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Uwazam, ze to bardzo zly i bardzo nieprofesjonalny ranking...

1. Brak wielu, wielu innych organizatorow (chyba ze nie odpowiedzieli oni na ankiete...) :smt021

2. Malo przejrzyste zasady przyznawania punktow, niejasne kryteria... :smt030

3. Pachnie to wszystko sponsorowanym, a nie rzetelnym, rankingiem :smt028

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranking jest dobry,

Na stronie jest tylko tabela z wynikami, a reszta artyku3u znajduje sie w magazynie gdzie wszystko jest wyjaśnione..

Tak naprawde uwa?am, ?e porównali wszystko, co w takim mog3o bya porównanie (mierzone), gdyby porównywali bardzo subiektywne strony organizacji takich wyjazdów wyniki ju? by nie by3y miarodajne.

Dlatego te? zarzut, ?e jest to sponsorowany ranking, jest ma3o sensowny…

Brak paru firm oznacza tylko jedno, ?e ba3y sie stanąa do rywalizacji. I mo?e ich strata,

Tak czy siak gratuluje Almatur, ?e zdoby3 palne pierwszenstwa.. Zresztą zas3u?enie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ello! :(

Moim zdaniem raport jest lipny. Nie uwzglednia niektórych firm. Przed moim wyjazdem orientowa3em sie kto ile wys3a3 ju? uczestników i wiem, ?e nie uwzglednia on niektórych firm spe3niających kryteria. Wątpie, ?e nie chcia3y one zainstniea w takim raporcie. Bedąc na liście (nawet nie w czo3ówce) firma ma darmową reklame, wiec ka?da chcia3aby tam bya.

Moim zdaniem autorom nie chcia3o sie rozejrzea na rynku, tylko poszli po najmniejszej lini oporu :/

Ja tam by3em z firmy, która nie znalaz3a sie na liście a spe3nia3a warunki i by3o ok.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...