Skocz do zawartości

Kto nie leci w tym roku do USA????


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy zaglądają tu osoby które nie lecą w tym roku na W&T ?? Ja pierwszy raz od 4 lat chce spędzic lato w PL , ew. na miesiąc do Anglii wyskocze... Wszystkim którzy lecą za ocean zyczę powodzenia i nizapomnianych wakacji...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja już jadę ostatni raz, w zasadzie do ostatniego miejsca które chciałbym odwiedzić/zobaczyć a za rok chyba muszę myśleć o jakiś praktykach i chciałbym odwiedzić Azję lub Afrykę , w USA jest niesamowicie ale na świecie jest jeszcze kilka innych miejsc do zobaczenia/pomieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 razy pod rzad bylam na W&T, teraz czas spedzic jedne wakacje w PL ;) ...chyba... ale jakis tam zal pozostaje, bo z jednej strony znow chcialoby sie spedzic super wakacje w USA, a z drugiej juz nie chce mi sie znow jechac tylko na 3-4 miechy, zaczynac all od poczatku... Wiec jak wrocie jeszcze do USA to pewnie bedzie to internship albo h2b... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie chyba kwestia dostawania wiz J1 trochę się rozluźniła i chyba u biegłym roku prawie wszyscy dostali tą wizę , nie wiem ja odniosłem takie wrażenie że rok temu cała wizyta w ambasadzie przebiegła o wiele bardziej gładko niż dwa lata temu. Może to moje wyłącznie osobiste wrażenie a może coś w tym jest nie chcę zbytnio krakać ale za 3 razem chciałbym mimo wszystko j1 też otrzymać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...