Skocz do zawartości

Kto nie leci w tym roku do USA????


Rekomendowane odpowiedzi

Az sie laza w oku kreci, a moze po prostu napiszecie, ze macie dosc uzasadnone obawy czy dostaniecie wize po raz kolejny, i dlatego nie zawracacie sobie ... czegostam.

nie mierz ludzi swoją miarą...

nie widze powodu dla którego maiłbym nie dostać kolejny raz wizy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja się ciągle zastanawiam, lecieć i mieć kolejne niezapomiane wakacje czy też zostać w PL i budować powoli swoją przyszłość :?

czasu na decyzję jeszcze trochę jest, o wizę się nie obawiam, ktoś musi tam przecież pracować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az sie laza w oku kreci, a moze po prostu napiszecie, ze macie dosc uzasadnone obawy czy dostaniecie wize po raz kolejny, i dlatego nie zawracacie sobie ... czegostam.

nie mierz ludzi swoją miarą...

nie widze powodu dla którego maiłbym nie dostać kolejny raz wizy

może być wiele powodów dla których według Pana Konsula nie powinieneś dostać wizy o których nie wiesz chyba że świetnie się orientujesz czym kierują się w dawaniu wiz, amerykanie popadają w paranoje względem osób z zewnątrz i ciężko ocenić co im odbije więc ja osobiście zawsze mam sporo pokory jeśli chodzi o wizytę w ambasadzie, pomyślałeś w ogóle kiedyś że np przy powrocie z polski kwitek I-194 ( ten który potwierdza że opuszczasz teren usa) gdzieś zaginął w liniach lotniczych i ambasada go nigdy nie dostała i wciąż uważa że jesteś nie legalnie na ternie usa i co byś zrobił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być wiele powodów dla których według Pana Konsula nie powinieneś dostać wizy o których nie wiesz  chyba że świetnie się orientujesz czym kierują się w dawaniu wiz, amerykanie popadają w paranoje względem osób z zewnątrz i ciężko ocenić co im odbije więc ja osobiście zawsze mam sporo pokory jeśli chodzi o wizytę w ambasadzie, pomyślałeś w ogóle kiedyś że np przy powrocie z polski kwitek I-194 ( ten który potwierdza że opuszczasz teren usa) gdzieś zaginął w liniach lotniczych i ambasada go nigdy nie dostała i wciąż uważa że jesteś nie legalnie na ternie usa i co byś zrobił?

teraz jeszcze potwierdza ci to swistek, ktory dostajesz po wylogowaniu sie z tego systemu US VISIT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az sie laza w oku kreci, a moze po prostu napiszecie, ze macie dosc uzasadnone obawy czy dostaniecie wize po raz kolejny, i dlatego nie zawracacie sobie ... czegostam.

nie mierz ludzi swoją miarą...

nie widze powodu dla którego maiłbym nie dostać kolejny raz wizy

może być wiele powodów dla których według Pana Konsula nie powinieneś dostać wizy o których nie wiesz chyba że świetnie się orientujesz czym kierują się w dawaniu wiz, amerykanie popadają w paranoje względem osób z zewnątrz i ciężko ocenić co im odbije więc ja osobiście zawsze mam sporo pokory jeśli chodzi o wizytę w ambasadzie, pomyślałeś w ogóle kiedyś że np przy powrocie z polski kwitek I-194 ( ten który potwierdza że opuszczasz teren usa) gdzieś zaginął w liniach lotniczych i ambasada go nigdy nie dostała i wciąż uważa że jesteś nie legalnie na ternie usa i co byś zrobił?

oczywiscie też mam stracha przed kazdą wizyta w ambasadzie ale to strach niczym nie uzasadniony.... nigdy nie widziałem zeby ktoś wizy nie dostał, nawet chyb nie słyszałem o takim przypadku (mówie tu o relacjach na żywo)... co do formularza "I-194" a raczej chyba I-94 to tego pilnuje zawsze, słyszałem o przypadkach nie wyrwania tego firmularza przy wyjezdzie z US

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jadę. Przygodę z W&T zacznę pewnie w 2008r. W tym roku na razie matura.

widze ze nowa gwardia rosnie :) bardzo dobrze ze już teraz sie tym interesujesz pózniej będzie ci łatwiej dograć wszystko z wyjazdem i odnalezc sie na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...