Skocz do zawartości

zielona karta a au pair


maggie

Rekomendowane odpowiedzi

hej!

mam male pytanko:w tym roku chce jechac na au pair do stanow,ale chcialabym wiedziec co bedzie jezeli w miedzy czasie wylosuje zielona karte(nierealne,ale moze:))w zwiazku z tym powinnam wrocic do polski,czy moze jezeli jestem na au pair,albo mam juz ustalony wylot to mi przepada GC?prosze o odpowiedz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!

mam male pytanko:w tym roku chce jechac na au pair do stanow,ale chcialabym wiedziec co bedzie jezeli w miedzyczasie wylosuje zielona karte(nierealne,ale moze:))w zwiazku z tym powinnam wrocic do polski,czy moze jezeli jestem na au pair,albo mam juz ustalony wylot to mi przepada GC?prosze o odpowiedz:)

Czesc Maggie!

Przede wszystkim gratuluje in advance... :wink:

Jedz spokojnie na Au Pair i wyslij wniosek na Loterie...

Nie musialabys wrocic do Polski (w polu jednak 7. podaj wowczas nazwisko osoby, ktora w Twoim imieniu odebralaby powiadomienie), nie przepadlaby Ci mozliwosc starania sie o GC... 8)

Jedyna przeszkoda bylaby adnotacja na wizie o koniecznosci powrotu na 2 lata po zakonczeniu programu. Wowczas nie moglabys starac sie o GC bez uprzedniego uzyskania "odpuszczenia winy" w postaci waiver. Musisz zatem zdecydowac co jest bardziej prawdopodobne i czy zalezy Ci na wyjezdzie na Au Pair. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...