Skocz do zawartości

Co zrobić kiedy umarł główny sponsor


agisa

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy problem- postaram się go krótko opisać- w 1999 r w kwietniu ojciec mojego męża złożył nam wniosek I-130 w ambasadzie w Warszawie ojciec nabył obywatelstwo po swoim ojcu ( który urodził się przed 24 maja 1934 roku w USA a następnie jako nastolatek przyjechał z rodzicami do polski i tu został) na tej podstawie złożył przysięgę w ambasadzie, złożył swoim dzieciom (córce i synowi wraz z rodzinami) i wyleciał do USA . Cierpliwie przez te lata czekaliśmy w Polsce aby rozpatrzono naszą petycję. Niedawno ojciec będąc w Polsce dostał zawału i umarł . Jeszcze przed jego śmiercią dostaliśmy z National Visa Center dokumenty. Do ojca przyszedł druk na sponsora I 824.

a do nas dokumenty o podanie agenta i numer naszej sprawy. Po śmierci ojca odesłaliśmy dokumenty (wysłaliśmy akt zgonu ojca , agentem zgodziła się zostać moja siostra obywatelka USA od kilku lat. Zadaliśmy również pytanie czy w zaistniałej sytuacji sponsorem mojego męża bo na niego ojciec złożył petycje może być moja siostra , która oczywiście wyraziła zgodę) Dzwoniliśmy również do ambasady USA w Warszawie i pytaliśmy czy w zaistniałej sytuacji możemy nadal starać się o wizę odpowiedziano nam że jest taka możliwość ale musimy o to pytać w National Visa Center. Jeżeli ktoś może coś doradzić w tej sprawie proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...