Skocz do zawartości

W&T bez umowy o prace. Kto byl ?


Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram sie w tym roku na W&T bez umowy o prace i w zwiazku z tym mam pytania. Przegladalem juz praktycznie cale forum ale malo o tym pisze wiec zdecydowalem zalozyc nowy topic :roll:

1) Jak wyglada to na lotnisku przy rozmowie z urzednikiem? Tzn czy jak mu powiem ze nie mam konraktu bedzie jakis problem?

2) Podpisywalem w biurze dodatkowo taki dokument: http://www.stany.pl/doc/File/rozne%202007/...sCIEEOpcjaD.pdf

tam pisze ze msze miec 975 $ z tym OK ale jest jeszcze dodane w razie koneicznosci musze miec dostep jeszcze do innch srodkow :? o to sie najbardziej boje...co musze wtedy okazac ?

Dodam ze lece do kumpla ktory mieszka tam i prace mam pewna 100%. Kumpel byl rok temu na W&T i pozniej wrocil spowrotem do USA a teraz bierze slub z Amerykanka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej, zebys na granicy powiedzial (jesli juz o to zapyta), ze masz cos nagrane, niz, ze przyleciales tak calkiem w ciemno. A co do srodkow, to karta wystarczy spokojnie + normalnie 400-600 $, z tym nie powinno byc problemu, wszak to nie wiza turystyczna.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha dobre....przeciez na karcie moze nie byc wcale pieniedzy(ja np mam tylko 100 zl na karcie) ;P Ale nie istnieje mozliwosc cofniecia z lotniska jesli sie ma wize i dokumenty, prawda? Teraz juz imigration nie moga cofac jesli sie im nie spodobasz??(mam nadzieje ze odpowiedz bedzie twierdzaca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...