Skocz do zawartości

Nie za późno?? Mój pierwszy wyjazd...


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zupełnym laikiem jeżeli chodzi o work&travel, w tym roku zdecydowalam się pojechac. Wczoraj wysłałam formularz do dwóch biur organizujących takie wyjazdy - do Almaturu i go2usa na opcje full-go2usa(Hawaje), na razie jeszcze nei zdecydowłam z którego skorzystam. Czy nie za późno to zrobiłam?? bo juz końcówka lutego, a wiem ze niektórzy już w ubiegłym roku mieli pozałatwiane. Pozatym w jakiej formie mi to przyjdzie, - mailem czy pocztą normlaną?? Z górki thx za odpowiedz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, nikt z moich znajomych nie chce sie wybrac, bo albo kasy nie mają, albo po prostu im sie nie chce... le mam nadzieje, ze jezlei juz sie zdecyduję, to poznam kogoś kto tez bedzie sie wybierał w to samo miejsce... Wiem, ze samej moze byc cieżko, ale lubie wyzwania ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałam sama pierwszy raz w zeszłym roku na worka, i jadę w tym ponownie......

NIe martw się - uważam ze nie ma się czym przejmować...

Poznasz na miejscu super ludzi i bedzie ok....

Dodam ze jest to niesamowite wyzwanie jechać samemu - ale naporawdę wart, mozesz się sama zaskoczyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Podobnie jak Cassie82 wybieram się w tym roku samotnie na Hawaje a konkretnie do Honolulu. Obawy są ale też lubie wyzwania. Mam nadzieję że uda nam się zebrać na miejscu fajną grupkę i jak najlepiej spędzić czas w tym bajecznym miejscu. Jeśli ktoś wybiera się w tym roku podobnie jak ja do honolulu i poszukuje bratniej duszy, ewentualnych info o pracy, hostelach, przelotach to jestem otwarty na wszelkie posty. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh moj pierwszy wyjazd 3 lata temu planowalismy z dobrym kumplem pare dobrych miesiecy. Wymiekl 3 dni przed podpisaniem umow, zdecydowalem ze pojade sam. Bylo ciezko, nie chodzi o jezyk tylko o kwestie techniczne zorganizowania wyprawy gdyz jechalem sam z chicago do polnocnej dakoty co nie bylo latwe, a bez karty kredytowej wiele rzeczy jest skomplikowane w usa jak sie przekonalem (rezerwacje). Ale wspomnienia mam niesamowite i nie wiem jakim cudem tam nie przepadlem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Podobnie jak Cassie82 wybieram się w tym roku samotnie na Hawaje a konkretnie do Honolulu. Obawy są ale też lubie wyzwania. Mam nadzieję że uda nam się zebrać na miejscu fajną grupkę i jak najlepiej spędzić czas w tym bajecznym miejscu. Jeśli ktoś wybiera się w tym roku podobnie jak ja do honolulu i poszukuje bratniej duszy, ewentualnych info o pracy, hostelach, przelotach to jestem otwarty na wszelkie posty. Pozdrawiam

z jakiego biura jedziesz ?? trudno sie załapać na wyjazd na hawaje?? w tym roku zostaje na lato w europie ale za dwa lata chyba klepne hawaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też na pierwszego worka jechałem sam, ciekawe przeżycie, trochę satysfakcji :P

Największym problemem dla mnie było jedynie robienie zdjęć, bo sam sobie przecież w każdym miejscu nie zrobię :) Ale na miejscu poznaje się sporo fajnych ludzi, z którymi można zwiedzać ten piękny kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey nie przejmuj sie ja tez jade pierwszy raz i sama !!!!!absolutnie sie tym nie przejmuje w koncu koniec jezyka za przewodnika!!!poznamy na pewno spoko ludzi i przed nami niezapomniane imprezy itp:) nie moge sie doczekac i jestem bardzo pozytywnie nastawiona wiec Tobie zycze tego samego:)

Ja jade na targi rpacy 8 marca wiec moze tam sie pozna osoby w podobnej sytuacji i mozna sie dobrac jakos;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...