Skocz do zawartości

Nie za późno?? Mój pierwszy wyjazd...


Rekomendowane odpowiedzi

sa oczywiscie pewne mankamenty jechania samemu, ale nie na tyle powazne, by rezygnowac z wyjazdu. tez bylem samemu za pierwszym razem i nie zaluje. w tym roku znow jade sam i nawet nie zastanawiam sie jak poprzednio kogo ze znajomych moglbym namowic na wyjazd do usa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za dodanie otuchy ;-)

Do polina:

skąd jesteś?? z jakim biurem się wybierasz na te targi pracy?? Bo ja wprawdzie zaznaczyłam w formularzy opcje hawaje, ale jeszcze sie zastanawiam, czy nie lepszy byłby NY. We czwartek chyba pojadę do Łodzi do biura go2usa i tam zdecyduję, na pewno wezmę opcje full, z praca od nich, dlatego bo jadę pierwszy raz, następnym razem juz sama sie rozejrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jadąc pierwszy raz obawiałem sie jadąc samemu.. Wkoncu okazało sie ze jade z kumpeli bratem. Z którym w konsekwencji sie skucilem.. i tyle bylo z naszej wspolpracy.. Jak nie masz liczyć na kogo licz na siebie.. A co do tego czy jest za późno nie jest napewno nie jest ja znam osoby ktore załatwiały tego typu wyjazdy w maju ,ale to już było totalnie ekstramalne;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam za soba samotna wyprawe do usa ... nigdy nie zapomne uczucia gdy czekalam na okeciu na bezclowce na samolot Amsterdam-Detroit-Green Bay.....wyzwanie i ogromna ciekawosc, a byly to wspaniale wakacje :) poznalam wspanialych ludzi.

kolejne dwa wyjazdy juz nie byly az tak ekscytujace ale tez super :) ....

do odwaznych swiat nalezy :D

teraz nadal cos mnie tam wzywa...:lol: ostatnie wakacje przed etatowa praca w PL pewnie ..... :)

wojtasowy:

tez mam plany wybrac sie tym razem na hawaje, chetnie wymienie z Toba info na temat magicznych wysp i planow ....:D

do tej pory bylam jedynie turystycznie na Kauai , .....

kiedy planujesz wylot na hawaje??

waimea@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Karus:

Generalnie mało jest ofert W&T na hawaje. Ja jadę z work4you, mieli w tym roku 10 miejsc w honolulu. Wymagają telefonicznego inteviev z pracodawcą w celu weryfikacji znajomości języka i kwalifikacji oraz cv w jęz. ang ale nie jest to chyba problem. Jeśli chodzi o USA to mają bardzo fajne oferty pracy za całkiem dobre pieniądze ale mają ich mało więc trzeba sie dosyc szybko decydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waimea80

Szczerze mówiąc to będę po raz pierwszy na Hawajach więc moje wiadomości są narazie czysto teoretyczne :lol: Wybieram sie w okolicach 18 - 25 czerwca i zostaję na 5 miesięcy. Planuję popracować 4 miesiące a ostatni miesiąc przeznaczyc na odpoczynek od honolulu i zwiedzanie cudownych wysp. Zamierzam zaliczyć Molokai, Lanai, Kauai i oczywiście Maui :)

Nikt nie jest w stanie mi powiedzieć jak wyglada sprawa przemieszczania się pomiędzy wyspami - odległości nie są zbyt wielkie i mam nadzieję ze koszt również :) Może będziesz w stanie zaspokoić moją ciekawość, będę wdzięczny. Znaleźć będzie mnie można na Waikiki w Ala Moana Shopping Center w sklepie Banana Republic także zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...