Skocz do zawartości

czy zawsze trzeba miec ukonczony 1 rok studiow?


1977

Rekomendowane odpowiedzi

interesuje mnie kwestia z tematu. Chce wyjechac na w&t w tym roku, ale w lutym zaczynam szkole? Mam szanse na kwalifikacje do programu i na wize? Niektore biura w wymaganiach podaja ze jest to warunek konieczny, inne nie pisza o tym. Znacie jakies biura ktore tego nie wymagaja? :roll:

dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesuje mnie kwestia z tematu. Chce wyjechac na w&t w tym roku, ale w lutym zaczynam szkole? Mam szanse na kwalifikacje do programu i na wize? Niektore biura w wymaganiach podaja ze jest to warunek konieczny, inne nie pisza o tym. Znacie jakies biura ktore tego nie wymagaja? :roll:  

dzieki za odp.

Z tego co wiem musisz miec skonczony, a wiec zaliczony chociazby I semestr studiow. Uwazasz, ze jest to mozliwe juz w trakcie wizyty w Ambasadzie?

Teoretycznie zdarzaly sie takie przypadki, mozesz zatem zaryzykowac, imniej powazne biuro, tym bardziej bedzie Cie przekonywalo, ze nie ma problemu... Aha, jesli Twoj nick pokazuje date urodzin, to zdaj sobie sprawe, ze to moze sie konsulowi wydac jeszcze bardziej podejrzane... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

?adne powa?ne biuro nie da ci gwarancji na wize w Twojej sytuacji. Jeśli ju? tak bardzo chcesz spróbowaa to wybierz takie przy którym najmniej stracisz w przypadku odmowy - ale tak czy siak to bedzie minimum 135 usd dla ambasady (Sevis + Wiza) i pare z3otych dla biura, + pewnie coś dla sponsora programu. Poza tym mo?esz stracia cześa op3aty za bilet. 1000 peelenów :shock: Chyba gra niewarta świeczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...