Skocz do zawartości

zwrot podatku taxback.com


Rekomendowane odpowiedzi

Witam...chce odzyskac podatek bezposrednio z taxback.com...mam juz formularz "Us Tax Package"...i z tego co zrozumialem musze go wydrukowac i podpisac w odpowiednich miejscach...dolaczyc do niego kopie ssn i w2...i wyslac do najblizszego biura taxback...czyli w moim przypadku do Wawy....i to wszystko?...ktos cos wie na ten temat..?....Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

jeśli chodzi o ten cały taxback.com to ja kilka razy korzystalem z ich pomocy. Do tanich nie należą, ale za każdym razem otrzymywałem zwrot. Jednak to co mi się nie podoba to opłaty jakie pobierają. Informują Ciebie ze bedzie to 10% uzyskanego podatku. Ale kiedy juz jest czek, nie przesyłaja go do Ciebie tylko od od razu oferuja przelew bakowy, kilka opcji a oplaty za sam przelew to $25 -$50 za transfer!!! Wszystko uzależnione w jakiej walucie, na jakie konto, w którym kraju!! Paranoja!! Poza tym zliczając to co się ostatecznie dostanie, prowizję i przelew ciągle brakuje do kwoty ktora brakuje na czeku!! Po rozmowie z nimi, wytlumaczyli mi ze oni w Irlandii musza jakis podatek zaplacic za odzyskakanie mojego podatku! NIE polecam tego biura!! W tym roku próbuje rozliczyć sie samodzielnie ale ciężko mi to idzie... :-(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jeśli chodzi o taxback to naprawdę odradzam tą firmę jest beznadziejna i droga na początku kiedy chcą pozyskać klienta wydzwaniają do ciebie, ale jak po wysłaniu dokumentów masz jakieś pytania to już ciężko jest się z kimkolwiek skontaktować, nie mówiąc już o złodziejstwie jakie uprawiają i o kosztach, o których nie informują jak np 50 dolarów za przelew międzynarodowy. Ja po poczytaniu tego forum zdecydowałem się w tym roku na www.zwrotpodatku.pl sporo ludzi poleca tą firmę i z góry wiadomo ile zapłacisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...
jeśli chodzi o ten cały taxback.com to ja kilka razy korzystalem z ich pomocy. Do tanich nie należą, ale za każdym razem otrzymywałem zwrot. Jednak to co mi się nie podoba to opłaty jakie pobierają. Informują Ciebie ze bedzie to 10% uzyskanego podatku. Ale kiedy juz jest czek, nie przesyłaja go do Ciebie tylko od od razu oferuja przelew bakowy, kilka opcji a oplaty za sam przelew to $25 -$50 za transfer!!! Wszystko uzależnione w jakiej walucie, na jakie konto, w którym kraju!! Paranoja!! Poza tym zliczając to co się ostatecznie dostanie, prowizję i przelew ciągle brakuje do kwoty ktora brakuje na czeku!! Po rozmowie z nimi, wytlumaczyli mi ze oni w Irlandii musza jakis podatek zaplacic za odzyskakanie mojego podatku! NIE polecam tego biura!! W tym roku próbuje rozliczyć sie samodzielnie ale ciężko mi to idzie... :-(((

Hej, ja tez korzystalam z ich uslug i raczej bylam zadowolona. sprawnie poszlo i taka jedna pani wszystko mi wyjasniala krok po kroku. te oplaty przelewowe sa faktycznie duze, ale od moich znajomych wiem, ze inne firmy maja to samo - albo trzeba w nieskonczonosc czekac na przelew z banku, a tu sie chce miec wszystko z glowy w koncu. doradzam p oczekac az beda dwa zwroty - stanowy i federalny i w jednym przelewie dostac kase, wtedy tylko raz mozna placic te 20 dolcow. ja tak zrobilam! ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...