Skocz do zawartości

OPCJA INDEPENDENT - CCUSA


Rekomendowane odpowiedzi

jesli jedziesz i szukasz pracy na miejscu wiec samo za siebie mowi ze nie bedziesz mial "oferty pracy" i skoro w DS-ie bedzie zaznaczone ze jedzie sie bez pracodawcy wiec logicznie konsul to zauwazy i jedyne co to chyba moze pasc pytanie w jaki sposob masz zamiar sobie znalezc prace, jaka i gdzie... wiec skoro jest taka mozliwosc wiec nie jest to wymagane jedynie dobrze radze sie przygotowac na ewentualne pytania... to tak skromnie moim zdaniem

___________________

2006, 2007 -> w&t California

maj 2008 -> Illinois

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups... nie mam pojecia, mowisz ze dwa razy Ci odmowili i mimo to probujesz ponownie?? wytrwaly jestes a uwazasz ze tym razem Ci nie odmowia wizy z tej samej przyczyny ??... co do konsula to hmmm... rozne sa sytuacje, moja pierwsza rozmowa trwala 1 min a za drugim razem jakies 20 minut... ciezko przewidziec jak bedzie...

____________________________

2006, 2007 -> w&t California

maj 2008 -> Illinois

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jechalem na independent z wlasna oferta pracy, ale nikt mnie w ambasadzie o nia nie pytal. Natomiast w twojej sytuacji to lepiej zebys mial kontrakt od pracodawcy, by ich przekonac ze nie jedziesz do rodziny i z zamiarem zostania. Choc i to moze nie pomoc, by ci uwierzyli, zwlaszcza ze juz 2 razy dostales odmowe. zycze jednak powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...