Skocz do zawartości

OPCJA INDEPENDENT - CCUSA


Rekomendowane odpowiedzi

CZY KTOŚ WIE MOŻE CZY W PRZYPADKU OPCJI INDEPENDENT W CCUSA TO ŻEBY DOSTAĆ WIZE, TO TRZEBA POKAZAĆ TEN PODPISANY JOB OFFER PRZEZ PRACODAWCĘ? I CZY PRACODAWCA MUSI TO WYSYŁAĆ POCZTĄ, CZY SĄ JAKIEŚ INNE SPOSOBY. CZY MOŻE NA PRZYKŁAD WYSŁAĆ TO DO ICH AMERYKAŃSKIEGO BIURA?JAK TO WOGÓLE WYGLĄDA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracodawca musi przesłać ci job offera do Polski, musisz go pokazać w CCUSA, w ambasadzie też mogą o nią prosić. Być może mogliby ci przesłać job offer faxem, ale nie jestem pewien czy taka kopia może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio pytalem o to w ccusa i powiedzieli mi ze job offera musze otrzymac do czasu wizyty w konsulacie (nawet nie wspominali ze mam wyslac im tez do biura ccusa, wiec nie wiem czy to konieczne) i ze nie ma problemu jesli otrzymam kontrakt mailem i sam go wydrukuje (wczesniej myslalem ze musi byc na oryginalnym druku wyslanym tradycyjna poczta, ale jak widac niekoniecznie). i dobrze, bo po co robic zbedne formalnosci w czasach gdy prawie wszystko mozna zalatwic nie ruszajac tylka z przed komputera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...