Skocz do zawartości

I-864 czyli affidavit of support


Rekomendowane odpowiedzi

jestem w trakcie kompletowania zestawu dokumentow i zauwazylem ze sporo form (nie tylko ta) zostalo niedawno zmienionych na nowsze wersje...

formy te mozna wypelnic na komputerze ale jesli chcesz zapisac sobie pliki na twardym dysku to musisz miec adobe acrobat (nie reader). reader pozwoli ci tylko na wypelnienie i wydrukowanie formy lecz nie bedziesz mial mozliwosci zapisania

tutaj najdziesz spis formularzy:

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/men...00045f3d6a1RCRD

a teraz moje pytanie: czy nowa forma I-864 ma byc podpisana przez notariusza tak jak stara? nie widze zadnego miejsca na pieczatke i podpis notarialny ale wole sie upewnic...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

no wlasnie, ja tez dolaczam sie do pytania, ktore zostalo zadane juz dawno temu, ale nie otrzymalo zednej odpowiedzi... na stronie ambasady pisze, ze musi byc podpisana przez notariusza, na tym forum tez pare razy sie spotkalam z tym wymogiem co do affidavit of support, ale z kolei nie ma o tym wogole mowy w instrukcjach na poczatku formularza, a chyba powinno byc jesli to taki wazny wymog?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...