Skocz do zawartości

powracajacy na camp po raz 2-rozmowa z konsulem


Rekomendowane odpowiedzi

dzis dzwonilam do biura camp america i dowiedzialam sie ze osoby ktore powracaja po raz kolejny na camp musza odbya rozmowe z konsulem. Pani na moje pytanie dlaczego odpwiedziala ze w celu zostawienia odciskow palcy. Na rozmowe trzeba zabrac ligitymacje, indeks i zaswiadzcenie z uczelni ze studiujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis dzwonilam do biura camp america i dowiedzialam sie ze osoby ktore powracaja po raz kolejny na camp musza odbya rozmowe z konsulem. Pani na moje pytanie dlaczego odpwiedziala ze w celu zostawienia odciskow palcy. Na rozmowe trzeba zabrac legitymacje, indeks i zaswiadczenie z uczelni, ze studiujemy.

W Ambasadzie wizyte zlozyc bedzie musial KAZDY... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis dzwonilam do biura camp america i dowiedzialam sie ze osoby ktore powracaja po raz kolejny na camp musza odbya rozmowe z konsulem. Pani na moje pytanie dlaczego odpwiedziala ze w celu zostawienia odciskow palcy. Na rozmowe trzeba zabrac ligitymacje, indeks i zaswiadzcenie z uczelni ze studiujemy.

dokladnie tak musza pobrac twoje odciski palcow do kazdej wydanej wizy. Czyli nawet za rok znowu (jesli w tym roku wyjedziesz) bedziesz musial sie stawic aby uzyskac J1...

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamty roku jak i w poprzednich uczestnicy którzy, wyje?dzali na camp po raz klejny nie musieli stawiac sie w ambasadzie.....takze w tym roku mamy dodatkowe utrudnienie not good ;-)

Rok temu osoby ktore byly juz na J1 nie musialy sie stawic w ambasadzie - dopiero w lipcu?/sierpniu? - juz nie pamietam - wprowadzili pobieranie odciskow i wszyscy musza sie stawic.

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...