Skocz do zawartości

firma foster i H2B


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie.Foster organizuje wyjazd w tym roku na H2B.Przegladajac oferty innych firm bardzo dziwi mnie cala procedura tej firmy i cena za program.Wszystko oczywiscie jest na korzysc klienta i wlasnie to jest dziwne.Wyjazd na koniec maja na Floryde.koszt programu tylko 2400 zlotych plus bilet.Nie ma interview z pracodawca amerykanskim ,jest rozmowa telefoniczna z kobitką z biura(po angielsku).Generalnie w wiekszosci biur koszty sa duzo wieksze (YEC- 1850$ +400zl,Emakopol-2100$ +799zl)Sa rozmowy z pracodawdcami na ktorych mozna zwyczajnie odleciec . tutaj jest wszystko za łatwe.Czy moze powodem jest etat jakim dysponuja HOUSEKEEPER.Jesli ktos orientuje sie czym to jest spowodowane prosze o odpowiedz.moze owe biuro ma znikomy procent uzyskiwania wizy H2B.(wiarygodnosc jako biuro).Prosze o info.pozdrawiam .i dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nah, o wiarygodnosc tego biura bym sie nie martwil. Wyjazd faktycznie skandalicznie tani...

Nie moge znalezc tej oferty na stronie Fostera. Moze to kwestia terminu? Maj do-? Wrzesnia? Pazdziernika?

Moze to wlasnie kwestia oferty? Nikt by nie pojechal na stanowisko housekeepera za 1850 czy 2100 USD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta jest na stronie www.jobster.pl.dalej wchodzisz w "praca", i jeszcze raz praca z linkiem "USA" z dwoma opcjami W&T i seasonal work-H2B.

Rozumiem ze dac sobie spokój a co z wizytą u konsula ,na housekeeper-ów konsul patrzy inaczej,Ten pracodawca podobno zlozyl oferte Fosterowi 1-y raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze dac sobie spokój a co z wizytą u konsula ,na housekeeper-ów  konsul patrzy inaczej,Ten pracodawca podobno zlozyl oferte  Fosterowi 1-y raz

Wiesz, oferta jest malo ciekawa, musisz dodatkowo zaplacic za ubezpieczenie, wyjazd na 6 miesiecy, zarobki... no takie jak to w housekeepingu. Czy masz sobie dac z tym spokoj? Nie wiem, zalezy PO CO chcesz jechac. Dla poznania Stanow? Opcja niezla, wyjazd tanszy niz w innych biurach. Dla pieniedzy? Wybierz cos innego. Dla dostania sie do USA, a potem cos wymyslisz? :wink: Moze byc. Praca kiepska, zdajesz sobie z tego sprawe...

Nie sadze, ze konsul mialby "inaczej" patrzyc na housekeeperow. Oferta jest oferta, wiza H2B jest konkretna wiza pracownicza, zatem wizyty u konsula bym sie raczej nie bal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kolejne pytanie do Was.Firma (w usa)zlozyla dopiero pierwszy raz takowa petycje o wize H2B.Dzis sie dowiedzialem. o tym .W biurze powiedzieli mi zebym sie jeszcze wstrzymal ze wszystkim bo nie maja odpowiedzi z urzedu pracy w stanach.Czy istnieje prawdobodobienstwo ze firma nie przejdzie wszelkich wymogow,teoretycznie pewnie tak.ale jesli pracodawca sie stara o ludzi do pracy to zakladam ze wie jakie wymogi musi spelnic.Moze ktos spotkal sie z przypadkiem "skasowania "wyjazdu z przyczyn bedacych po stronie pracodawcy.Zaznaczam ze firma robi to 1-y raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie kasyna w mohegan sun,jak z interview ???.Czy ciezko jest je przejsc ,czy pracodawcy maja jakies specjalne wymagania.

Zapewne powtarzam sie z pytaniem ale nie moge znalezc odpowiedzi na to konkretne pytanko.Prosze ,jesli ktos przechodzil i byl w mohegan sun ,niech napisze pare slow.Czy byly przypadki niezakwalifikowania sie ?

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zrezygnowałem z Mohegan sun, warunki sa nie do przyjecia ,generalnie wiecej niz pewne ze stracisz 799 zl i 200$ .Oni nawet nie wiedza ile miejsc maja, ile moga przyjac .zapisuja jak leci bo i tak maja czysty zysk z kazdego klienta.Poza tym z racji ze jestem z łódzkiego dzwonie do biura do Łodzi a facet odbiera i mowi "No" ,-dziadostwo nic wiecej.czekam na inne oferty Foster zawiesil procedure na Floryde z powodu problemow w Urzedzie Pracy.jesli nie na wiosne to na jesien,ale nie z emakopolem.Przegladajac forum 2 lata wstecz doczytalem sie ze bardzo wiele ludzi bylo 100% pewnych o przejsciu interview czy to z mohegaun czy foxwood itd i po 3 tyg wielki zawod ,niestety odzrzycony/a i po kasie ,lepiej chyba wybrac cos tanszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...