Skocz do zawartości

Las Vegas czy Reno?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej :(!

Jak mo?e niektórzy ju? wiedzą jade na Work and Travel na zachodnie wybrze?e. Teraz chcialam Was poprosic o rade - chodzi o to czy lepiej wybrac pracodawce w Reno czy w Las Vegas. Chodzi mi zarówno o prace i zarobki jak i o koszt utrzymania i mo?liwośa znalezienia drugiej pracy. Bede bardzo wdzieczna za wasze rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witaj Reachel! :P

Jak widzisz, tlumow na razie nie sciagnelas :( , choc jestem pewien, ze kazdy chcialby Ci pomoc...

Ale to za trudne pytanie! Jezeli podalabys na Forum dwie KONKRETNE oferty, ktore zaproponowalo Ci biuro (a zapewne niczego jeszcze nie zaproponowalo...), to moglibysmy roztrzasac kwestie: Reno czy Las Vegas... Bo chyba kazdy zauwazy roznice miedzy byciem Cocktail Serverka w Bellagio a np. Kitchen Worker w ktoryms z kasyn Reno. Bo przeciez trudno porownywac 2,13 USD dealera z chocby 8 USD housekeepera. A nie wiemy jakie oferty sa dla Ciebie osiagalne! Tak samo gdy mowimy o drugiej pracy - zalezy od wielu czynnikow: Twojej zaradnosci, co bedzie sie znajdowalo w okolicy Twojej pracy, ile bedziesz miala sil na druga prace, jak wczesnie przyjedziesz na miejsce... :)

Jesli chodzi o Reno, to byc moze zabierze glos, albo sama sie do Niej odezwij, Hania, ktora byla tam w tym roku. Nie wiem czy zglosi sie ktos, kto byl w LV.

Pozdrawiam Cie serdecznie!

DAWID 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o porace w kasynie. Niestety co bede robic dowiem sie dopiero na miejscu wiec nie moga sie was spytac o to jakie stanowisko wybrac bo nie wiem co mi przydziela, mam angielski na wysokim poziomie i skonczone 21 lat wiec mam nadzieje ze zaproponuja cos ciekawego. Pytam poniewaz niedlugo mam rozmowe w zwiazku z praca i moga mi zaproponowac miedzy innymi kasyna z Reno i Las Vegas i nie wiem co lepiej wybrac. Napiszcie mi cos o tych miejscach prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak to wiem, ale mysle ze z moim angielskim uda mi sie zdobyc cos wiecej niz housekeeping, bo to nie wchodzi w gre, wyjezdzam wczesnie, ale nie wazne przeciez nie o to pytalam!

Prosze napiszcie cos o Reno lub LV i o kasynach w tych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak to wiem, ale mysle ze z moim angielskim uda mi sie zdobyc cos wiecej niz  housekeeping, bo to nie wchodzi w gre, wyjezdzam wczesnie, ale niewazne przeciez nie o to pytalam!  

Prosze napiszcie cos o Reno lub LV i o kasynach w tych miejscach.

Reachel, chyba nie rozumiesz... O tym, czy housekeeping wchodzi czy nie wchodzi w gre, nie Ty zdecydujesz, na pewno nie Ty!

Poza tym zadajesz troche zbyt ogolne pytania i nie chcesz sluchac. Spytaj konkretnie, napisz co Cie interesuje... :) Przeczytaj co napisalem wyzej, bo nie wiem na co czekasz: ze pojdziesz do biura, powiesz im: "umiem mowic po angielsku, dajcie mi prace tu i tu, na tym i zadnym innym stanowisku, w tym i tylko w tym kasynie"? 8)

Pomoz nam... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o mozliwosc mojej pracy to wydaje mi sie ze akurat ja wiem wiecej od ciebie bo ty nie znasz szczegolow ani biura z ktorego jade. I mylisz sie bo to ja bede wybierac prace, oni mi na miejscu cos zaproponuja a ja moge sie zgodzic odrazu lub poczekac na lepsza oferta i po rozmowach ze znajomymi ktorzy jechali z tego biura to sie sprawdza i jesli sie naprawde nie chce to nietrzeba wcale sprzatac!

Poza tym ta rozmowa wydaje mi sie bezsensowna bo przeciez zadalam bardzo konkretne pytanie chodzi mi:

W ktorym miescie (w kasynie) lepiej pracowac?

W ktorym sa mniejsze koszty utrzymania?

Wieksze mozliwosci znalezienia drugiej pracy?

Byalbym bardzo wdzieczna jesli ktos chcialby mi pomoc w odpowiedzi na te pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...