Skocz do zawartości

Czy AMERICAN DREAm to ściema??


Rekomendowane odpowiedzi

witam :) własnie spędziałm dobre pare h czytając opinie na temat Atlantic City oraz  pracy w tym miescie . Moje pierwsze  wrazenia sa takie iz JESTEM PRZERAŻONA. Decydujac sie na ten wyjazd myslałam ze spedze super wakacje...

Z pewnością będziesz miała fajne wakacje, a czy super to już zależy od Ciebie. Poznasz mnóstwo fajnych, pomocnych ludzi... a miasto jest specyficzne to fakt, ale nie jest takie straszne jak je malują. A Hilton leży najbliższej Ventor, czuli normalnego osiedla/ miasteczka białych ludzi :) Nie przejmuj się, będzie dobrze, a że AC nie jest takie strasznie niech świadczy fakt ilości osób które wracją tam kolejny raz... ja też jadę tam kolejny raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze tak. Miesiace mijaja i w pamieci pozostaja pozytywne wrazenia i wspomnienia a nie jakies tam przygnebiajace przygody, a ze jednak wiecej bylo tych pozytywnych tak sie teraz do tego odnosze. W skondesowany sposob probowalem napisac, ze z perspektywy czasu AC jest naprawde przyjemnym miejscem dla wakacyjnej o ile w ogole stamtad wyjedziesz....;-)

"...rzeczywistość jest nieco bardziej rzeczywista..." :arrow: :) zapewne, zapewne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...