Skocz do zawartości

Czy wybierając W&T powrot do....


Rekomendowane odpowiedzi

...Mam nastepujace pytania do wszystkich ktorzy sa w temacie :(

1)Czy istnieje mozliwosc wyjechania do stanow na W&T nie uczac sie czy moga wyjechac tylko studenci(mam 21 lat)??

2)Czy jest mozliwosc zostania w USA po okresie wakacyjnym i pracowanie u tego samego pracodawcy..

3)Jezeli nie ma takiej mozliwosci to jak moglbym wyjechac do stanow oprocz zielonej karty..

Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi na moje pytania :) ..mam nadzieje,ze pomozecie mi odrobine...Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Czy istnieje mozliwosc wyjechania do Stanow na W&T nie uczac sie?

Nie...

2) Czy jest mozliwosc zostania w USA po okresie wakacyjnym i pracowanie u tego samego pracodawcy?

Legalnie - praktycznie nie...

3) Jezeli nie ma takiej mozliwosci to jak moglbym wyjechac do stanow oprocz zielonej karty...?

Wiza turystyczna, wiza H2B, wiza J1, o ile pojdziesz do szkoly... To tak na pierwszy rzut mózgu. Wiza biznesowa... Jest tego troche!

Ja tez pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli najlepszym rozwiazaniem jest ubieganie sie o zielona karte,bo to jedyne wyjscie z sytuacji??

Nie wiem czy to jedyne wyjscie z sytuacji. Masz mala szanse uzyskanie zielonej karty.. jednak jesli chcesz to zrobic legalnie to tak jest to jedyna szansa..

Inna wiza ktora moze cie zainteresac to wiza H - aktualnie Alturist na to zapisuje i podobno ma wyjazdy od "zaraz"

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...