Skocz do zawartości

opóznione H2b na kwiecien 07


Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam pytanko czy ktos wybiera sie na h2b w tym roku - koniec marca/kwiecien poniewaz podobno sa jakies problemy z petycjami i podobno caly wyjazd ma byc opozniony a ja mam juz wykupiony bilet na kopnkretna date i mam teraz problem co robic . Ten problem dotyczy podobno wszystkich bior ktore organizuja program h2b.Czy ktos cos o tym slyszal??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc !

Ja też jadena H2b marzec/kwiecien i tez ma kupiony bilet. Nic nie słyszałam o opóźnieniu ale zdecydowanie widze je. Tak naprawde to już powinnam byc po lub w trakcie spotkania w ambasadzie i nic nie słychać. Ja ma bilet który można "zawsze" przebukować, ale wolałąbym nie. No to wygłada , ze może to być prawda. Juz zaczynam sie denerwowac. Mam jedanak nadzieje ze wyjedziemy w terminie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja tez lece 28go tylko z Krakowa przez Monachium! chyba bede musiala prz ebukowac ten bilet albo cos. Niepodoba mi sie całą ta sytuacje i to co mi mówia z biurze(emakopol) a moze czego nie mowia.

To jest raczej nie normalne ze jescze nie bylismy w ambasadzie. W tamtym roku moj program dzialam od 1 grudnia a wize byla już og 25 a spotkanie 21 czy 22. A tu na razie nic. niedobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by pasowalo do mojej opinii o pewnym biurze z Gliwic, ktore juz co najmniej drugi rok (a dam glowe, ze trzeci) obiecuje wyjazd na H2B i wciaz nie znam nikogo, kto by z nimi wyjechal. :cry:

Szczerze zycze Wam jednak, abyscie wyjechali! :)

P.S. Nie wiem jaka jest sytuacja Emakopolu, nawet kilka dni temu przekonywano mnie, ze mozliwy jest wyjazd do jeszcze innego kasyna, JA Nugget. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...