Skocz do zawartości

Bilet lotniczy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dzisiaj wlasnie dowiedzialem sie ze musze do tego piatku zakupic juz bilet do Stanow na program WaT.

Wczesniej myslalem ze bilet bede musial zakupic dopiero gdzies w maju, kiedy juz wize czy cos w tym stylu!

Pani z biura mi powiedziala ze teraz lepiej zakupic poniewaz pozniej moze nie byc juz biletow w ogole do Stanow! Jak jest u Was? tez przymierzacie sie do kupowania biletow?

Za ten bilet z wszystkimi oplatami u mnie wynosi 2300 z hakiem.

Linia SwissAir i potem chyba Air America. Wlot w lipcu i powrot na polowie pazdziernika.

Szczerze powiedziawszy nie spodziawalem sie taki duzy wydatek juz teraz.

PS: Bilet musze kupic w biurze, nie moge samodzielnie.

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jeszcze w tym temacie specjalistą, ale z własnych obserwacji CI powiem że bilety w maju będą droższe, w zależności jaki będziesz miał termin wylotu i dokąd lecisz..,widzę że do LA, no to daleko, najlepsze są loty z międzylądowaniem gdzieś na wsch. -> NYC,Washington etc, bo część lotów z Europy jest bezpośrednio np. do San Francisco lub LA które z reguły są droższe, odradzam CI też SwissAir ponieważ ta firma bankrutuje więc ją sobie odpuść, kumpela miała z nimi przeprawy przy locie do Barcelony, ODRADZAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci Swiss'a nie bede odradzal, bo ta firma bankrutuje juz od co najmniej 5 lat, a mi sie zawsze milo z nimi latalo.

Mysle, ze te problemy to kwestia indywidualna, a nie "rutynowe dzialanie" owego przewoznika.

Maja obecnie jakies promocyjne ceny, nie wiem co na to jednak Twoje biuro. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2300 to bardzo dobra cena jak do Los Angeles !! Co do przesiadki to w zasadzie jest nawet taniej lecąc bezpośrednio z Europy. Ja zawsze latam do San Francisco z British Airways przez Londyn bo jest najtaniej (poza tym to dobra linia). Przesiadka na wschodnim wybrzezu oznacza lot amerykańskimi liniami a kto leciał ten wie, że są beznadziejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przesiadke w Zyrichu potem w Washingtonie i juz "prosto" do LA.

Dwie przesiadki po drodze i trzema liniami, najpierw LOT, potem United Airlines i na koniec SwissAir.

Orientujecie sie moze w kwestii zmiany daty powrotu do Polski? Narazie zarezerwowalem sobie pare dni po skonczeniu pracy na jakis wyjazd ale nie wiem czy sie wypali. Jezeli nie to pewnie bede chcial wczesniej wracac. Czy sa problemy z tym? po pierwsze finansowe (zmiana daty) a po drugie czy bywaja ze jest wolne miejsce?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie sie moze w kwestii zmiany daty powrotu do Polski? Narazie zarezerwowalem sobie pare dni po skonczeniu pracy na jakis wyjazd ale nie wiem czy sie wypali. Jezeli nie to pewnie bede chcial wczesniej wracac. Czy sa problemy z tym? po pierwsze finansowe (zmiana daty) a po drugie czy bywaja ze jest wolne miejsce?

czy beda miejsca zalezy od tego kiedy bedziesz to zalatwiac , ja w zeszlym roku zmienialam date powrotu na wczesniejsza gdzies na połtora miesiaca przed planowanym powrotem i mialam zaplacic (dokladnie juz nie pamietam ile) ale wychodzilo cos albo okolo albo ciut ponad 100 $ jednak nie wiem dlaczego oplata nie zostala pobrana wiec wyszlo na to ze gratisowo mi przebukowali bilet (lecialam liniami KLM)

________________________

2 maj ---> Los Angeles :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

cena 2300zl na lipiec do LA to na prawde TANIO. co do linii- nie korzystalam z nich wiec nie wiem jacy sa jakosciowo, ale w sumie jesli nie masz wyjscia i musisz kupic bilet w biurze.... ja tylko dodam ze 2 lata temu mialam bilet z biura tez na lipiec- liniami Finnair do NYC za 2800zl!

co do terminu wykupu biletow- to niestety, wszyscy kupuja je na przelomie luty-marzec-kwiecien(to jush max) bo wtedy mozna znalezc cos taniego i dobrego, im pozniej kupujesz bilet (maj) to jush trudniej cokolwiek znalezc bo podrozujących jest na prawde bardzo duzo no i ceny rosna z kazdym dniem.

jesli chodzi o zmiane terminu lotu powrotnego- to zalezy od rodzaju biletu jaki masz. otoz sa bilety ktore maja jedna zmiane darmowa, a kolejne platne ok 100$. sa bilety gdzie kazda zmiana jest platna (ceny zmiany sa rozne 30-50-100$), a sa takze i takie gdzie zmian nie ma (sa to te najtansze promocyjne- ale biura organizujace WAT raczej z tych biletow nie korzystaja). wszystkiego dokladnie o opcji Twojego biletu musisz sie dowiedziec w biurze.

chcac dokonac zmiany terminu, powinienes sie skontatowac z liniami najpozniej miesiac przez planowanym powrotem gdyz pozniej moze byc problem z wolnymi terminami. polowa pazdziernika to goracy okres wszystkich powrotow z WAT.

pozdrawiam i zycze udanych wakacji!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...