Skocz do zawartości

San Francisco - co? jak? gdzie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

hej,

a moge zapytac jaka prace macie zalatwiona? ja wlasciwie mysle cvos w tylu jedna zmiana kelnerka a druga jakas fabryka - niestety nie orientuje sie jakie sa tam mozliwosci dlatego moze ktos podpowie? ;P

A co do Almaturu wiem ze nie bylo to to co Tobie zrobili - ale ja nie mialam problrmu bo prace mialam juz zalatwiona z gory wic na szcescie d tego sie nie wtracali. Ale poprostu brak kompetencji i ignorowanie mnie i moich potrzeb za taka kase jaka im place wyprowadza mnie z rownowagi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. kiedys mialam zanjomych ktorzy mowili ze jak kobiety chca to i do prac remontowych moga isc :) ale ja w sumie wolalabym zostac przy swoich planach... nie wiesz moze czy w Sacramento ew. poblizu sa jakies fabryki/ lub czy latwo znalezc prace kelnrki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat fabryk to nie mam za wiele do powiedzenia, bo nie wiem. Generalnie o prace za $8+ podobno nie jest trudno, bo nasz manager od malowania ma znalezc robote dla kolezanki i napisal ze tam jest "plenty of jobs $8+". Proboj przez craigslist badz inne strony tego typu. Jesli znasz jezyk to nie powinnas miec problemu.

Napisz na gg jak cos znajdziesz w Sacto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...