Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mam jeszcze jedno pytanko jezeli juz sie dostanie wize to w jakim czasie od jej dostania trzeba wyleciec do USA chodzi mi o to czy np jezeli dostane wize na 6 miesiecy to jest ona wazna przez ten okres juz od momentu kiedy zostanie mi ona przyslana czy dopiero wtedy kiedy znajde sie na terenie USA!??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanko jezeli juz sie dostanie wize to w jakim czasie od jej dostania trzeba wyleciec do USA chodzi mi o to czy np jezeli dostane wize na 6 miesiecy to jest ona wazna przez ten okres juz od momentu kiedy zostanie mi ona przyslana czy dopiero wtedy kiedy znajde sie na terenie USA!??

Jesli masz wize na 6 miesiecy mozesz wyjechac do usa w ciagu tego okresu. Tak naprawde to co masz w paszporcie to nie jeat wiza tylko promesa wizowa. Urzednik na granicy okresla na jaki okres mozesz wjechac.

Wiec w teorii mozesz miec "wize" od 1 stycznia do 1 lipca, wyjechac 1 czerwac i dostac pobyt na 3 miesiaca...

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanko jezeli juz sie dostanie wize to w jakim czasie od jej dostania trzeba wyleciec do USA chodzi mi o to czy np jezeli dostane wize na 6 miesiecy to jest ona wazna przez ten okres juz od momentu kiedy zostanie mi ona przyslana czy dopiero wtedy kiedy znajde sie na terenie USA!??

Masz prawo wyleciec do Stanow nawet ostatniego dnia waznosci promesy wizowej - i na lotnisku mozesz rowniez dostac pozwolenie na pobyt polroczny... Ale rownie dobrze tygodniowy. :smt028

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...