Skocz do zawartości

okres przyznawania wizy turystycznej


t0d

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki - dam znać jak poszło :) (bo to już niedługo mnie czeka: 10 kwietnia)

edit:

10 kwietnia dali ciała - nawet nie wiedziałem że mają limit dzienny przyznawania decyzji - i niestety mnie to przytrafiło - parę dni później, w sympatyczny piątek 13 kwietnia wybrałem się godzinę wcześniej (pociąg z Łodzi o 5:11 wrrr) - postałem parę minut przed - dostałem numerek 85 (jak się później okazało limit wynosi 99 osó:).. złożyłem od razu wszystkie papiery (łącznie z poprawką w formularzu: bo nikt mi nie powiedział że jako student, w polu w którym należy wpisać miejsce zatrudnienia należy wpisać adres wydziału) - popatrzyłem parę minut na panią ona na mnie - i powiedziała że za chwilę zostanę poproszony do kasy..

kolejne kilka/kilkanaście minut czekania i w kasie mi pani powiedziała że zaprasza mnie po odbiór paszportu po godzinie 14 :)

pobłąkałem się trochę po tym obłąkanym mieście, porobiłem zdjęcia demonstracji obrońców życia poczętego (całe 20 osób!) i wróciłem do ambasady tam bez niczego dostałem indeks i legitymację studencką oraz paszporcik z wbitą wizą ważną na pół roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...