Skocz do zawartości

Kto z was jest na Studium i ubiega sie o J-1??


Rekomendowane odpowiedzi

Też się nad tym zastanawiam. Żółty indeks i legitymacja szkolna wyglądają trochę inaczej niż dokumenty studenta uczelni wyższej ;p

Ale wracam na ten sam camp, w zeszłym roku dostałam wizę (tyle że na counsellora i tam nie trzeba było być studentem) , więc może to jakoś ułatwi sprawę...

Ale trochę mam stresa bo jakby to był mój pierwszy wyjazd to pal licho, ale już się poumawiałam z ludźmi z zeszłego roku ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trochę mam stresa bo jakby to był mój pierwszy wyjazd to pal licho, ale już się poumawiałam z ludźmi z zeszłego roku ..

nie tylko Ty masz stresa. szkoda, ze ambasada jest dopiero na wiosne. w zasadzi ze wzgledu na to, ze juz zostalo sie przeswietlonym/sprawdzonym dokladnie przez biuro i sponsora to ambasada powinna byc juz tylko formalnoscia. no tak mi sie przynajmniej wydaje, moge sie mylic.

ja jestem z uczelni prywatnej, i w zyciu na kazdym kroku slysze, ze Ci z uczelni prywatnych to wogole nic nie musza robic i troche jestesmy pomiatani. a takie opinie sa przynajmniej u mnie calkowicie oderwane od rzeczywistosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...