Skocz do zawartości

ACME, Cape May Court House, NJ


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

do wildwoodowiczow. czy nie szukacie moze mieszkanka do wynajecia.

jade juz 5 raz ale w tym roku ekipa sie wykruszyla.

co do CMCH to z NYC najlepiej dojechac Greyhoundem do Atlantic City (mala podpowiedz kupujac bilet w dwie strony powrotny jest za pol ceny i wazny jest rok czasu od wystawienia wiec zawsze bedzie na powrot - cena ok 31$) dalej bierzecie 522 NJT do CMCH za ok 3$ dokladnie nie pamietam a cena zapeawne troszke sie zmienila.

A do NYC z lotniska to mozna na kilka sposobow.

Z JFK najtansze to metro koszt 7$ czas przejazdu ok 2 godzinki.

Bierzecie Airtrain jedziecie do metra gdzie bierzecie linie A i wysiadacie na 42th Port Autority.

Mozna tez autobusami Olympia Trails za ok 13$ do centrum ktory rowniez staje przy Port Autority.

Taksa ok 35-40$ + polaty za tunel lub most

Z Newark mozna autobusami Olympia Trails za ok 13$ lub pociagiem NJT za podobna kwote.

Wybor nalezy do was.

Co do mieszkan to w Wildwood nie ma raczej z tym problemow i koszt od 60 do 120$ za tydzien od osoby - wszystko oczywiscie zalezy od lokalizacji i standardu.

W Wildwood nie ma problemow z praca do ok 15 czerwca pozniej zaczyna byc kiepskawo bo Work&Travel opanowuje rynek.

Jak z praca w CMCH to nie powiem ale z tego co pamietam to troszke studentow tam pracowalo wiec nie powinno byc z tym problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. W zeszłym roku byłem w Wildwood jak jeden z moich przedmowców. Wylądowałem w Filadelfii. Jest ona dwa razy blizej niż NY i wydaje mi sie, że właśnie z niej bedziesz miał lepiej dostać się do CMCH. Ja jechałem samochodem z lotniska wiec nie moge Ci powiedzieć ile to mniej wiecej bedzie trwało. Ale jeśli nie masz jeszcze biletu wykupionego to polecałbym właśnie Filadelfie. Ja leciałem przez Frankfurt Lufthansą. Jakość obsługi na poziomie i dobre żarcie ( polecam ciasto czekoladowe :lol: ,chodź menu pewnie sie zmieniło z kilka razy od mojego lotu :D ) Jak masz jeszcze jakieś zapytania to wal śmiało. Może bede się powtarzał ale co do pogody to w zeszłym roku jak napisał kolega przedemną temperatura dochodziła do 100 F a nawet troche ponadto. Mieliśmy przyjemność(?) doświadczyć huraganu który przywiało z Florydy. Zdmuchneło jedną chałupe z naszej ulicy w Wildwood a na jezdni było wody po kolana 8) To prawda, że tamte rejony są bardzo oblegane przez naszych wschodnich i poludniowo wschodnich sąsiadów (ukraińcy,rosjanie,kazachowie,bułgarzy) Mógłym tyle napisać o tym ale nie chcę off-topicować :P Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Orientuje się może ktoś z was, jak to jest z tymi płatnościami na rzecz związków zawodowych w CMCH?

Jeśli się nie mylę, to odciągają oni po 50$ z naszego paycheck'u, czyli jesli dobrze rozumuje,to na miesiąc 200$ będziemy stratni? Doliczając opłatę za mieszkanie, które właściciel proponuje za 100$ tygodnowo,to wychodzi,że 600$ miesiecznie jest się do tyłu.Doliczając jedzenie, załóżmy maks.50$ tyg.,to razem już daje 800$. Pracując trzy miesiące raczej na pewno się koszt programu nie zwróci.

Ktoś chce może coś dodać i podzielić się refleksjami na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ktoś chce może coś dodać i podzielić się refleksjami na ten temat?

druga robota ?!

z doświadczenia wiem, ze mieszkanie zjada trochę $$ w miejscach nadmorskich/gorskich, jedzenie nie powinno raczej bardzo obciążać ale to już zależy od punktu widzenia i siedzenia :twisted:

pierwszy raz słyszę, żeby ktoś zdzierał z paycheck'u na jakieś związki, nawet jeśli już to kasę się dostaję co 2tyg - więc najwyżej mogą Ci zbrać $100 a nie $200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...