Jump to content

Praktyki w USA-> honolulu jak szukać?


Recommended Posts

Moja uczelnia zmusza mnie do odbycia praktyk w te wakacje jak jednak wole pojechać na WAT na Hawaje i myślę ,że może tam poszukać możliwości odrobienia miesięcznych praktyk?

szukam praktyk i kierunku Automatyka i Robotyka więc: elektronika,elektrotechnika mechanika i mechatronika pobieżnie też może być, znacie może jakieś serwisy gdzie można takie firmy chętne do przyjęcia studentów na praktyki przyjąć?

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Podejrzewam, że żadna kobieta na tym forum ci nie odpowie przez tą "matematykę".....Automatyka i robotyka - ciężka sprawa, na twoim miejscu szperałbym dużo w sieci, ale najlepsza opcja to szukanie na miejscu.

Miałem podobny problem w zeszłym roku, ponieważ szukałem bardzo specyficznego pracodawcy, który byłby zainteresowany dłuższą współpracą. No i znalazłem, ale szukałem będąc już na miejscu.

Sprawdź czy jakieś uczelnie w Polsce współpracują z uczelniami w USA w tym kierunku, i wyciągnij jakieś informacje dot. praktyk. To wszystko co mi przychodzi do głowy.

Mam nadzieje, że moja odpowiedź spowoduje następne.

powodzenia

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

A ja to bym spróbowała się skontaktowac z Pania konsul albo przez biuro, albo przez jej maila ze stronki jej.

ze niby jak? :P :?:

Mingan,

tak jak byla wypowiedz kolegi wczesnie, tez bym chyba na Twoim miejscu szukala na miejscu. jeszcze w dodatku na Hawajach ..to moze byc ciezko,ale.. w USA wszystko mozliwe wiec..trzeba chciec na pewno znajdziesz:)

a jakie biuro organizuje wyjazd w&t na Hawaje?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...