Skocz do zawartości

sytuacja kryzysowa :/


Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za otuche  :)      chcialem sie jakos przygotowac na ewentualna odmowe ...czy mozna sie odwolac od decyzji konsula ?   jak to jest

od kazdej decyzji mozna sie odwolac, ale trzeba miec dobry powod, tzn jesli ktos sie odwoluje powinien miec mocne uzasadnienie,

w przypadku wiz studenckich powinien to robic sponsor jesli odmowa byla w zwiazku z niespelniem jakiegos warunku programu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

pytanko odnosnie mojej sytuacji a mianowicie: dostalam dzis paszport i wbili mi dwie wizy z czego jedna jest anulowana ale po co ja anulowali skoro wize mi dali i wbili druga??przez pomylke watpie zeby to zrobili, wiec z powodu tych problemow z sevisem ?? generalnie -jak juz pisalam -w tym roku wizy mi nie odmowili jedynie sytuacja byla do wyjasnienia. no i sie wyjasnila. Przy drugiej wizie mam normalnie DS-a wpietego :)

w zwiazku z tym czy moge miec jeszcze jakies problemy na granicy??

___________________

2 maj ---> California 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie a sie czym przejmowac, jedna wiza wazna wystarczy, :-)

tez sie myla czaami, znam przypadek jak ktos ma J1 na 10 lat wbita i nie anulowali tego pewnie dlatego zeby nie wyjsc na wiadomo kogo, ta osoba co roku do konsulatu idzie tylko odciski zostawic i DS podpisac

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...