Skocz do zawartości

Kategoria E3 !! Kilka pytan


Malolat_00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zaczne od poczatku. Staram sie o wize w kategorii E3. Matka mieszka w USA a ja w Polsce i oczekuje na GC. Matka dostala juz swoja namiejscu a ja dostalem termin na spotkanie z konsulem i zastanawiam sie jaka mam szanse na dostanie wizy na wyjad i czy duzo jest odmow w takich sytuacjach, jak dlugo czeka sie namiejscu na GC, czy konsul bardzo jest upierdliwy przy tej kategorii i jesli chodzilem na studium przerwalem ale nie zostalem wykreslony z listy to przyznawac sie do tego czy zachowac to dla siebie ??

Zna ktos link z formularzem ktory wypelnia sie w samolocie z GC ??

Bede wdzieczny za podpowiedzi !! Dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samolocie wypelniasz te same formularze co inny lecacy na wize turystyczna, bo rozumiem ze bedziesz lecial 1 raz do USA.

Na lotnisku odprawiasz sie tez tam gdzie odprawiaja sie Visitors.

Pozniej zarezerwuj sobie troche czasu na pobyt w biurze imigracyjnym (odciski palcow itp.).

Bo to jest tak, iz w ambasadzie dostaniesz dokumenty umozliwiajace ci wykupinie biletu do USA. Dopiero po przejsciu odprawy na lotnisku i dostaniu pieczatki w imigration, bedziesz mial GC i pozwolenie na prace. Pozniej dostaniesz nr SS# i prawdziwa GC w formie karty.

I po tym jak juz sobie bedziesz skas przylatywal do usa, na lotnisku bedziesz sie odprawial na Citizen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...