Skocz do zawartości

Zgubilem paszport z wbita wiza !:(


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moze ktos sie orientuje gdzie w takim wypadku zadzwonic..  

1. Do terytorialnie wlaściwej Tobie jednostki, zajmującej sie obs3ugą paszportową - zg3osia utrate paszportu i wyrobia nowy.

2. Jeśli chodzi Ci o kwestie wizy, to jedynym numerem telefonu dla Ciebie jest: 0 701 77 44 00...

i co wazniejsze czy wbija mi wize ponownie bez problemu "od reki" czy moja wiza przepadla :(

I tu mam gorsze wiadomości... Bedziesz musia3 staraa sie o nową wize. Sadze, ze masz spore szanse na jej otrzymanie (ale nie znam Twojej sytuacji ?yciowej). Formalnie jednak bedzie to nowe podanie o nowa wize, z nowa oplata i bez zadnych gwarancji. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co wazniejsze czy wbija mi wize ponownie bez problemu "od reki" czy moja wiza przepadla :(
I tu mam gorsze wiadomości... Bedziesz musia3 staraa sie o nową wize. Sadze, ze masz spore szanse na jej otrzymanie (ale nie znam Twojej sytuacji ?yciowej). Formalnie jednak bedzie to nowe podanie o nowa wize, z nowa oplata i bez zadnych gwarancji.  8)

No to super...ale dlaczego? Przeciez maja mnie gdzies wpisanego do kompa, ze mam wize, wiec dlaczego nie moga jej odnowic. Amrykance maja daleko gdzies ludzi. Skad wiesz, ze nie dostane jej z powrotem.

Przedtem mialem 10 letnia wize... rozumiem, ze pewnie juz takiej nie dostane.. tylko zwykla pol roczna...?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super...ale dlaczego? Przeciez maja mnie gdzies wpisanego do kompa, ze mam wize, wiec dlaczego nie moga jej odnowic. Amrykance maja daleko gdzies ludzi. Skad wiesz, ze nie dostane jej z powrotem.

Przedtem mialem 10 letnia wize... rozumiem, ze pewnie juz takiej nie dostane.. tylko zwykla pol roczna...?

pozdrawiam

Stuprocentowej pewnosci to nie mam, opieram sie na tym, co czytalem z wypowiedzi innych ludzi z podobnym problemem. Jedyna pewna wiadomosc uzyskasz pod numerem telefonu, ktory Ci podalem. :(

Na ile dostaniesz? Loteria...

Dlaczego wariant, ktory opisalem, jest mozliwy, a wrecz najbardziej prawdopodobny? Dla Amerykanow take rzeczy jak wiza to swietosc... Zgubiles - Twoj problem!

Ale ale... po prostu zadzwon do nich! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...