Skocz do zawartości

Jade na Camp do Kaliforni


ulla22

Rekomendowane odpowiedzi

czy jezeli dostane termin rozmowy np na marzec to czy wbiją mi wize np od czerwca? zale?y mi by zeby okres od odpracowania na campie az do daty powrotu byl jak najdluzszy, zebym mogla jeszcze jakas prace za3apaa.

Tak tez bedzie... Wszystko w praktyce bedzie zalezalo od tego, co bedzie wpisane w DS-2019 przez Twojego sponsora. Najczesciej bywa tak, ze konczysz prace gdzies tak w polowie sierpnia, a potem masz jeszcze co najmniej miesiac legalnej pracy i miesiac podrozy... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by bylo cos znalezc dobrze platnego po odpracowaniu 9 tygodni :( jak to jest dokladnie z ta wiza J1, moge pracowac legalnie 4 m-ce + zwiedzac 1 miesiac czyli w sumie pobyt 5 miesieczny?

Pytanie do osob ktore juz byly na campach: jaka date wam wbili do paszportu w konsulacie?? ja mam nadzieje ze mi wbija nie wczesniejsza niz pierwsze dni czerwca :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by bylo cos znalezc dobrze platnego po odpracowaniu 9 tygodni  :( jak to jest dokladnie z ta wiza J1, moge pracowac legalnie 4 m-ce + zwiedzac 1 miesiac czyli w sumie pobyt 5 miesieczny?  

Pytanie do osob ktore juz byly na campach: jaka date wam wbili do paszportu w konsulacie?? ja mam nadzieje ze mi wbija nie wczesniejsza niz pierwsze dni czerwca  :?

Wbija Ci date poczatkowa prawdopodobnie cos kolo poczatku czerwca, nie boj sie - to nie bedzie kwiecien...

Z wiza J1 jest tak, ze legalnie bedziesz mogla pracowac tyle, ile pozwola Ci na to daty na papierze, ktory przybedzie z USA do biura, z ktorego jedziesz... A po dacie koncowej bedziesz miala miesiac na podrozowanie, ktory to miesiac czesto jest wykorzystywany - nielegalnie :) - na dalsza prace...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade z Camp America, to moj pierwszy tego typu wyjazd, dlatego nie chce sie porywac odrazu na W&T szczegolnie ze jest duzo drozszy. Mam nadzieje ze wszystko pojdzie po mojej mysli i tak samo nie bede miala problemow z dostaniem wizy, bo o tym prawde mowiac narazie nie myslalam. Z drugiej strony jestem na 3 roku piecioletnich studiow dziennych, chyba bedzie ok :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...