Skocz do zawartości

Plisss Mam sprawe w sadzie czy zaznaczyc to we wniosku o wiz


Rekomendowane odpowiedzi

Jestesmy z kolezankami oskarzone o wyludzenie 14,20zl od taksowkarza. Sprawa najprawdopodbniej bedzie umozona a my uniewinnione, bo nie ma tam naszej winy. No i nie wiem czy we wniosku o wize zaznaczyc ze tak czy nie?? i czy jak zaznacze ze tak to czy ma to wplyw na decyzje o otrzymaniu wizy?? Acha jade do USA na work&travel !!Prosze o pomoc bo zwariuje:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie jestes skazana to w świetle prawa jesteś niewinna. Samo oskar?enie nic jeszcze nie znaczy, ja moge oskar?ya prezydenta jeśli mi przyjdzie ochota i co z tego...

Zreszta we wniosku wizowym wyraznie jest napisane Have you ever been arrested or convicted for any offense or crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaswiadczenie o niekaralnosci dostane juz jestem w trakcie zalatwiania!! W sadzie powiedzieli ze to nie ma wplywu bo jest to tylko wykroczenie!!Tylko czy w konsulacie moga miec odmienne zdanie?????

Tym bardziej nie masz powodow do zmartwien... Wpisz kategorycznie nie i fly fly fly away! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...