Skocz do zawartości

request for applicant to appear for initial interview: i-485


Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie: initial interview? to ile tych wywiadow jest przeprowadzane?

dzisiaj dostalem notice of action z data na 26 lipca na initial interview - no wlasnie co to znaczy initial?

ps. napisane jest abym przyszedl z zona oraz przyniosl wszystkie dokumenty potrzebne na potwierdzenie malzenistwa , wiec wydaje mi sie ze to juz ten glowny wywiad - czy moze sie myle? w koncu od zlozenia papierow uplynello rowne 2 miesiace a do czasu initial interview bedzie okres 4 miesiecy?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz to traktowac jako glowne interview po ktorym rozstrzygnie sie wszystko i zapadnie ostateczna decyzja. w moim przypadku na tym interview nie zapadla decyzja - powiedzieli ze musze przyjsc jeszcze raz zeby do tego czasu uporzadkowac moje sprawy. mialem jeszcze jedno interview, ale jak sie okazalo byla to taka gra na czas i nie tylko, wszystko bylo ok, wprowadzili troche zamieszania :roll: taka procedura :x . za drugim razem tylko przyszedlem, nie widzialem juz tego samego urzednika i wbili mi pieczatke do paszportu :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz... samo slowo initial nie jest mi obce... co mnie zbilo z tropu to to ze nigdy nie slyszalem aby osoba szla dwa razy na interview... myslalem ze to jednorazowa wycieczka i po niej wszystko z glowy.... no zobaczymy jak to u mnie bedzie...

PS. a ile czasu musiales czekac od initial interview do nastepnego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...