Skocz do zawartości

Jaka karte tel trzeba kupic zeby tanio dzwonic z USA do domu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Osobiście polecam UNION TELECARD uniontelecard.com, karty są do kupienia w internecie,(po założeniu konta w banku można robić zakupy w necie ze zwykłej karty debetowej) Po zakupieniu karty przysyłaja na maila dokladne instrukcje i pin. Zawsze kupowałam te karty np Mega Clean (nie ma zadnych dodatkowych oplat) i za 10 $ przegadalam prawie 7 godzin. Warunek jest jeden: trzeba dzwonić ze zwykłego telefonu stacjonarnego, jak sie dzwoni z automatu zawsze pobieraja dodatkowe oplaty i to z kazdej karty! Dlatego dzieje sie tak ze pani w automacie powiedziala ze zostalo jeszcze 40 minut rozmowy a po 5 cie rozłacza. Tak działaja wszystkie karty tego typu, dlatego nie oplaca sie korzystac z budki telefonicznej.

Jesli chodzi o telefon to musisz sprawdzic czy jest co najmniej 3-zakresowy (tri-band lub quad-band), inny nie bedzie dzialal w Polsce. Wiem na pewno bo kupowalam ostatnio w USA telefon Nokie, musialam zmienic na Siemensa bo sie okazalo ze jest tylko 2-zakresowa. W Polsce telefony dzialaja na czestotliwosciach 900 lub 1800 i jesli zamierzasz kupic tam telefon to musisz sprawdzic czy ma takie zakresy.

A Ipoda też przywiozłam i dziala jak marzenie :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie trzeba przyuczać :) można za grosze dzwonić z polskiego Skype do Polski na numery stacjonarne w cenie rozmów miejscowych w Polsce (9 gr brutto za min). Szczerze mówiąc to ja używam tlenofonu, ale skype ma chyba takie same ceny.

Tylko jeden problem - trzeba mieć dostęp do kompa z dość szybkim internetem (przynajmniej 256)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jak najtansza 2-3usd i za jednym razem to wydzwonic.

nie bawic sie w drozsze karty bo w usa od aktywacji co tydzien pobiera jakas kwote (kilkanascie centow). z tego co pamietam w miescinie co bylem , mozna bylo kupic karty 3,5,10 dolarowe. w NY spotkalem 2 dolarowa. Oczywiscie jest roznica czy dzwoni sie z budki czy z "domowego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli będziesz dysponował komputerem i jakimkolwiek telefonem z amerykańskim numerem (może być nawet komórka) to polecam Voipdiscounta... jeśli dzwonisz z komputera do polski (stacjonarne) to rozmawiasz za darmo. (komórki 5 centów/min)

Możesz również połączyć ze sobą dwa telefony (np twoja komorka w stanach i telefon w polsce), po prostu wpisujesz (po zalogowaniu) na stronie voipdiscount dwa numery, podnosisz swój telefon i słyszysz wybieranie drugie numeru. Płacisz tylko 5 eurocentów za połączenie, ale możesz rozmawiać ile wlezie za darmo.

Jedynym minusem (oprocz koniecznosci posiadania kompa) jest to że musisz raz na 4 miesiace doładowywać swoje konto o 10 euro, ale po tym okresie pieniadze nie przepadaja, tylko rozmowy już nie są darmowe, a kosztują (śmieszne) 0,01euro/min Niech Skype się schowa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytnako jeszcze odnosnie tych kart, czy moge z nich dzownic normalnie na terenie stanow na kom i stacjonarne, bo po przylocie do chicago bede musial skontaktowac sie z opiekunem od strony pracodawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...