Skocz do zawartości

baza atlas


aggga

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

ja Ci moge przyblizyc zasady NIEDZIALANIA bazy atlas!!!! to wszysto jest jakies zakrecone, te mile panie najpierw mowia jedno, potem sie okazuje ze jest calkeim inaczej, mialo byc do wyboru kilkuset pracodawcow, regulamin sie pozmienial i teraz jak sie zapiszesz dostajesz tylko 3 oferty, a w zasadzie tylko 1 oferte!!!! bo nie dostajesz trzech na raz, tylko jedna i jak Ci sie nie spodoba, to przysylaja nastepna... najlepsze jest to, ze mile panie mowia, ze nie ma sie co bac, bo oferty sa naprawde swietne!!!! szlag mnie zaraz trafi normalnie, ciekawa jestem ile jeszcze przekretow i niedomowien na mnie wyprobuja... zaluje, ze najpierw porzadnie nie przestudiowalam polecanych biur... ale w sumie Almatur wydawal sie ok... teraz moge stwierdzic, ze na pewno wszystko nie jest ok...

Ps. czy ktos jest jeszcze tak samo niedoinformowany jak ja i wszystkiego sie dowiaduje na koncu? bo moze to i moja wina, gdzies czegos nie doczytalam albo co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak biore udzial i zaluje, bo wszystkie informacje o bazie jakie do mnie dotarly przed podpisaniem umowy okazaly sie jedna wielka sciema...baza jest owszem, ale pozmienialy sie zasady korzystania z niej, dosteje sie tylko 3 ofery pracy, na dodatek jedna po drugiej, tzn jak pierwsza odrzucisz to mozesz dostac druga, wiec nie ma szans na porownanie ofert, ogolnie radze Ci, jak jeszcze masz szanse nie korzyustac z bazy tylko znalesc cos na wlasna reke-zrob tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dra?ni mnie to ?e chyba wszyscy są bardzo ma3o poinformowani jeśli chodzi o BAZE ATLAS. Mówie tu w szczególności o biurach zajmujących sie W&T. Ka?dy mówi co innego albo wsumie inaczej...........nie mówią nic konkretnego. Chyba jestem juz skazana na BAZE chyba niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm........ no có? ja te? nie mam pojecia co to jest ?  

Mo?e ktoś mnie oświecia :?:  

Mam nadzieje ?e sie nie skompromitowa3am swoją niewiedzą  :smt030

Bozko, droga Bozko :D

Baza ATLAS zostala stworzona przez CIEE (amerykanski sponsor) jako system poszukiwania pracy on-line, wykorzystujacy wspolprace CIEE z amerykanskimi pracodawcami (np. Yellowstone, Cedar Point, Six Flags). Student wypelnia odpowiedni formularz w sieci i odpowiadajac na pytania w nim zawarte ujawnia swoje preferencje, dotyczace miejsca i typu pracy, ktorej chcialby sie podjac. :D

Szczegoly: http://www.intercamp.pl/download/worktrave...ok_po_kroku.pdf , http://www.intercamp.pl/download/worktrave...macje_ATLAS.pdf - InterCamp jest tylko przykladem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...