Skocz do zawartości

Karty SIM pre-paid w sklepach?


b1ogusz

Rekomendowane odpowiedzi

Przechodziłam już przez kilka firm: Cingular, T mobile, tracfone itd. Wszystkie były ok, ale ostatnio kupiłam jakiś inny wynalazek – najbardziej opłacalny - Net 10 - za 30$ dostaje się telefon  np nokie 1600 i 300 impulsów ( jeden impuls – jedna minuta rozmowy wew kraju) , nie ma żadnych dziennych czy miesięcznych opłat, sms do polski kosztuje 0,5 impulsu czyli przeliczając na $ = 0,05

No w koncu ktos to odkryl. Ja juz wiele razy polecalem ta firme, bo cenowo jako telefon prepaid sa naprawde rewelacyjni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłam już przez kilka firm: Cingular, T mobile, tracfone itd. Wszystkie były ok, ale ostatnio kupiłam jakiś inny wynalazek – najbardziej opłacalny - Net 10 - za 30$ dostaje się telefon  np nokie 1600 i 300 impulsów ( jeden impuls – jedna minuta rozmowy wew kraju) , nie ma żadnych dziennych czy miesięcznych opłat, sms do polski kosztuje 0,5 impulsu czyli przeliczając na $ = 0,05

No w koncu ktos to odkryl. Ja juz wiele razy polecalem ta firme, bo cenowo jako telefon prepaid sa naprawde rewelacyjni.

Ile kosztuje odebranie połączenia z Polski?

Czy mają oni zasięg w stanie Ohio (konkretnie Sandusky)?

Jak doładowuje się nowe impulsy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agatenka a rozmowa do PL i odbieranie SMS?

Nie mam pojęcia ile kosztuje rozmowa do polski ponieważ dzwonie albo

Skype – skype – za darmo, lub

Skype – telefon domowy w Polsce – 0.021$ lub

Skype – polska komórka – 0.25$

Jestem zadowolona zarówno z ceny jak i z jakości więc z komórki nawet nie próbowałam

Smsy znajomi wysyłają mi na polskiego tak-taka więc niestety też nie mam pojęcia.

Czy mają oni zasięg w stanie Ohio (konkretnie Sandusky)?

Jak doładowuje się nowe impulsy?

Tutaj masz mapę gdzie mają zasięg

http://www.net10.com/jsplib/verify_mapcov.jsp

Doładowywać możesz kartami lub przez Internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...