Skocz do zawartości

samsung x200


tina_2001

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam bardzo nietypowe pytanko?

Czy ktos z was mial moze tefon marki samsung x200 w usa i czy wam tam dzialal, chodzi mi o roaming.

Mam telefon w sieci Orange i zalezy mi na tym zeby moj numer byl aktywny podczas tegorocznych wakacji. Nie chodzi mi o odbieranie polaczen z Polski bowiem ze to bedzie kosztowalo majatek. chcialabym wiedziec tylko kto do mnie dzwoni :) i w razie pilnej sprawy oddzwonic ze stacjonarnego z usa. Niestety nie mam takiej mozliwosci poinformowac wszytskich o moim nowym nr w usa na czas wakacji:/

Bylam w NY w tym roku w ferie i po wczesniejszym aktywowaniu roamingu w Orange, i zapewnieniu Pana konsultanta ze napewno bedzie dzialal niestety tak nie bylo :P

Teraz przed odjazdem tez radzilam sie konsultantow ale nikt nie potrafi nic poradzic na moj problem. Poza 'Powinien dzialac...', 'Musi dzialac...' albo ze 'nie ma odpwiednich zakresow dla sieci dzialajacej w Usa...' nic sie konkretnego nie dowiedzialam.

Telefon jest trzy zakresowy 900/1800/1900...

a moze lepiej wziac czterozakresowy? :)

pomozcie B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie działał. W zeszłym roku miałem siemensa m65 (tez 3 systemy 900/1800/1900) W USA sieci działają 850/1900. U nas 900/1800. W miastach i wzdłuż autostrad na pewno powinien działać. W terenach gorzej zurbanizowanych może nie być zasięgu (są tam nadajniki 850).

A i pamiętaj żeby wyłączyć też pocztę głosową. Bo jeżeli tego nie zrobisz a ktoś ci się nagra -> za to nagranie płacisz jak za odebrane połączenie w roamingu. Wyłącz albo u operatora, albo w odp. menu w telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...