Skocz do zawartości

Czy mozna starac sie o wize częsciej niz razw roku


elaporeda

Rekomendowane odpowiedzi

Hej witam Was wszystkich!Mam pytanie ,jezeli ktos bedzie laskaw mi na nie odpowiedziec to z gory dziekuje.Mianowicie miesiac temu bylam w ambasadzie i oczywiscie nie dostalam promeski [3 lata temu dostalam na 1 rok ,bylam dwa razy .]Bardzo chcialam leciec na wakacje ,tam jest cudownie latem........i dlategotez mysle stanąc jeszcze raz w lipcu aby moc jeszcze poleciec na miesiac .I teraz pytanie .........Jakie są wtedy szanse ze jednak sie uda????Czy jednak bede spalona na wejsciu?A moze znacie kogos kto tak zrobil iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sie udalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elaporeda masz szanse prawie jak za 1 razem tylko ze teraz musisz przemyslec pewne sprawy tzn czy ktos z Twojej rodziny nie jest w USA,czy cos Cie trzyma w Polsce,czy napisalas prawde w formularzu..Jak widzisz tych pytan jest sporo .

ps a dlaczego nie dostalas wizy,cos Ci powiedzial Konsul?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalam prawdę ,nawet pobyt podalam taki okres ilę bylam,a pyatala mnie tylko co robilam tak dlugo i chyba ta moja odpowiedz zbila ją z tropu poniewaz w tym stersie powiedzialam tylko ze pomieszkiwalam u swojej ciotki ,a ona chyba czekala na bardziej wyczerpujaca odpowiedz.I tu sie zakopalam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak najbardziej możesz.

Koleżanka starała się o promeskę w maju,nie dostała następnie za dwa tygodnie była drugi raz i dostała na 10 lat.

Za kilka dni przylatuje na piękną Florydę.

Powodzenia i pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...