Skocz do zawartości

Wylot co i jak.


LucaNY

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie wracam do Polski za tydzien, jestem nielegalnie nie mam wizy w paszporcie i mam do was pytanie.

Czy i jak sie odbywa odprawa na lotnisku,czy mam dawac odciski itp prosze was o odpowiedz.

Dziekuje Krzysztof

Ps. czy moge leciec do Meksyku z NY a potem do Polski ? przypomne ze nie posiadam wizy mam czysty paszport i nigdy wizy nie mialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LucaNY masz miec wazny bilet na lot  :) co do tych odciskow to One nie sa jeszcze obowiazkowe i nie na kazdym lotnisku stoja takie maszyny.

Prosze cos wiecej powiedziec na ten temat ! czy jak wylece to beda wiedzieli ze bylem w usa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie wracam do Polski za tydzien, jestem nielegalnie nie mam wizy w paszporcie i mam do was pytanie.

Czy i jak sie odbywa odprawa na lotnisku,czy mam dawac odciski itp prosze was o odpowiedz.

Dziekuje Krzysztof

Ps. czy moge leciec do Meksyku z NY a potem do Polski ? przypomne ze nie posiadam wizy mam czysty paszport i nigdy wizy nie mialem.

Nie wpuszczą Cię do samolotu jak nie masz wizy USA a w tym kraju lądujesz nawet tranzytowo.

Wszyscy muszą mieć wizę oraz przechodza odprawę na lotnisku USA (oczywiście jest to czysta formalność w przypadku tranzytu).

Amerykanie nawet nie chcą wpuszczać w swój obszar powietrzny samolotów które nawet nie lądują w USA (jak tłumaczą zawsze może byc tam porywacz) i chcą wiedzieć kto nimi leci nim zezwolą na to.

Zapomij o lądowaniu w USA jak nie masz wizy, nie wpuszczą Cię nawet do samolotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mpbc mozesz przeczytac post jeszcze raz ? :wink:  

"Mam pytanie wracam do Polski za tydzien, jestem nielegalnie nie mam wizy w paszporcie i mam do was pytanie. "

Aaaa faktycznie źle zrozumiełem :) Myślełem iż chce wracać z Meksyku ląduj w USA tranzytowo.

W USA na wylocie nie ma odcisków ale sprawdzają wizę i paszport (tu cię komputer wychwyci).

Ale to jest pomysł, wyjechać do Meksyku (nikt nie sprawdza tam granicy - nigdy jeszcze mnie tam nie zatrzymali) a później już bezpośrednio do Europy tylko trzeba przejechać maksymalnie na wschód Meksyku tak by samolot nie wchodził w strefę amerykańską :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mpbc mozesz przeczytac post jeszcze raz ? :wink:  

"Mam pytanie wracam do Polski za tydzien, jestem nielegalnie nie mam wizy w paszporcie i mam do was pytanie. "

Aaaa faktycznie źle zrozumiełem :) Myślełem iż chce wracać z Meksyku ląduj w USA tranzytowo.

W USA na wylocie nie ma odcisków ale sprawdzają wizę i paszport (tu cię komputer wychwyci).

Ale to jest pomysł, wyjechać do Meksyku (nikt nie sprawdza tam granicy - nigdy jeszcze mnie tam nie zatrzymali) a później już bezpośrednio do Europy tylko trzeba przejechać maksymalnie na wschód Meksyku tak by samolot nie wchodził w strefę amerykańską :))))

Czyli moge leciec do meksyku a potem do polski ? i czy nic mi nie wbija jak bede lecial do meksyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mpbc mozesz przeczytac post jeszcze raz ? :wink:  

"Mam pytanie wracam do Polski za tydzien, jestem nielegalnie nie mam wizy w paszporcie i mam do was pytanie. "

Aaaa faktycznie źle zrozumiełem :) Myślełem iż chce wracać z Meksyku ląduj w USA tranzytowo.

W USA na wylocie nie ma odcisków ale sprawdzają wizę i paszport (tu cię komputer wychwyci).

Ale to jest pomysł, wyjechać do Meksyku (nikt nie sprawdza tam granicy - nigdy jeszcze mnie tam nie zatrzymali) a później już bezpośrednio do Europy tylko trzeba przejechać maksymalnie na wschód Meksyku tak by samolot nie wchodził w strefę amerykańską :))))

Czyli moge leciec do meksyku a potem do polski ? i czy nic mi nie wbija jak bede lecial do meksyku.

Wbicie to małe piwo, ważne iż będziesz już w ich systemie. Jakakolwiek kontrola graniczna z komputerem CIę wychwili ale na przejściu samochodowym z Meksykiem nie sprawdzaja wyjeźdzających przynajmniej mnie nigdy nawet nie zatrzymali (to znaczy samochodu).

Gdziekolwiek jakikolwiek strażnik graniczny wrzuci Cie do komputera to już będziesz w systemie. A na lotniskach międzynarodowych to robią.

Dlatego zastanów się nad przejazdem (samochodem) do Meksyku i później samolotem do Polski. Ale ten samolot musi nie naruszać przestrzeni powietrznej USA (nawet bez lądowania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...