Skocz do zawartości

Pierwszy lot


jacus1212

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam na imię Jacek. Szukałem na forum odpowiedzi na mój problem jednak niczego nie znalazłem. Chciałem was zapytać o jedną sprawę która nie daje mi spokoju od jakiegoś czasu. Jakie są szanse że wszystko pójdzie OK na rozmowie w USA z oficerem imigration ??? Jadę na wizie turystycznej. Zaznaczam że lece pierwszy raz i nie mam nic na sumieniu. Jednak bardzo kiepsko u mnie z językiem angielskim i boję się popełnić jakąś gafę :) Czy zdarza się że zawracają takich ludzi ??? Czy ogólnie mogą się czepiać. Jakie zadają najczęściej pytania turystom ?

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacus1212 takie posty juz byly no ale odpowiem Ci..

Szanse na zawrocenie ma kazdy jesli nie przekona urzednika o swoich motywach co do wjazdu i pobytu na terenie USA.Wazne co chcesz robic,do kogo lecisz itp

a pytania to do kogo przyleciales,co robic bedziesz,co robisz w Polsce wiec pytania sa latwe i jesli choc troche znasz jezyk to sobie poradzisz :) a jak bys sobie nie poradzil to kogos zawolaja do tlumaczenia.

wazne aby odpowiadac na pytania krotko i na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam na imię Jacek. Szukałem na forum odpowiedzi na mój problem jednak niczego nie znalazłem. Chciałem was zapytać o jedną sprawę która nie daje mi spokoju od jakiegoś czasu. Jakie są szanse że wszystko pójdzie OK na rozmowie w USA z oficerem imigration ??? Jadę na wizie turystycznej. Zaznaczam że lece pierwszy raz i nie mam nic na sumieniu. Jednak bardzo kiepsko u mnie z językiem angielskim i boję się popełnić jakąś gafę :) Czy zdarza się że zawracają takich ludzi ??? Czy ogólnie mogą się czepiać. Jakie zadają najczęściej pytania turystom ?

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc :)

Zapraszam do wyszukiwarki, takich pytań i odpowiedzi są tutaj tysiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...