Skocz do zawartości

ile mozna zarobic pieniazkow?


Donia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko, chyba dosyc standardowe. Ile moge przywiezc pieniazkow bedac na takim wyjezdzie? Zalezy mi na tej informacji, poniewaz inwestuje w to troche oszczednosci i zastanawiam sie czy to sie zwroci? Jak to jest w przypadku biura Campus albo Columbus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, chyba dosyc standardowe. Ile moge przywiezc pieniazkow bedac na takim wyjezdzie? Zalezy mi na tej informacji, poniewaz inwestuje w to troche oszczednosci i zastanawiam sie czy to sie zwroci? Jak to jest w przypadku biura Campus albo Columbus?

Witaj na Forum, Doniu! :D

Pytanko tylez standardowe, co niemozliwe do udzielenia jednej, poprawnej odpowiedzi.

1. To nie zalezy od tego, czy innego biura, ale od pracy, ktora podejmiesz.

2. Dalej - zalezy od tego jak szybko wyjedziesz...

3. Na ile jestes zaradna, zeby znalezc (o ile Cie to interesuje) druga prace... Czyli rowniez od tego dokad trafisz (miasto, wies, park rozrywki?)... :shock:

4. Zalezy od grafika i ukladow w Twojej pierwszej pracy - czy bedziesz w stanie ulozyc go sobie tak, zeby nie kolidowal z ewentualna druga praca.

5. Od wielu innych czynnikow + dodatkowo szczescia... :lol:

Generalnie o zwrot wlozonych srodkow nie powinnas sie martwic, a mozesz zarobic jeszcze cos wiecej, duzo wiecej, lub ekstremalnie duzo wiecej! I wydac na zakupy, wydac na podrozowanie lub przywiezc ze soba 8)

Jedna rada: jedz, nie zrezygnuj z takiej szansy i okazji! :D

Pozdrawiam serdecznie,

DAWID

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z powy?szym :D Super doświadczenie i jak by nie by3o sprawdzenie siebie w ró?nych dziwnych sytuacjach.

ALe ostrzegam to wciąga!!! :!: Pojedziesz raz -bedziesz chcia3a wiecej :jem2:

Niekoniecznie dla kasy tylko dla fajnej atmosfery i ciekawych doświadczen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...