Skocz do zawartości

Pytanie w sprawie kategori wizowej F2A


PAWEL1402

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM . MAM PYTANIE ODNOSNIE KATEGORI WIZOWEJ F2A

MOJA ZONA ZALOZYLA NAMNIE PETYCJE W STANACH W 27 LIPCA 2002 ROKU . JA JESTEM W POSCE A ONA W USA TAK WIEC CZEKAM NA ZIELONA KARTE JUZ 5 LAT . W CIAGU TEGO CZASU PRZYSYLANO MI I ZONIE KILKA DOKUMENTOW . OSTATNI JAKI PRZYSLANO DO MNIE TO BYL FORMULAZ DS-3032 KTORY PODPISALEM I WYSLALEM DO NATIONAL VISA CENTER I OD TAMTEJ PORY NIC JUZ MI NIE PRZYSLALI TYLKO MOJEJ ZONIE JAKIES INFORMACJE ODNOSNIE NIEKARALNOSCI ,ZDJEC .

MAM PYTANIE .

JAK TO JEST Z TYMI BADANIAMI KIEDY SIE JE ROBI CZY DOPIERO JAK AMBASADA BEDZIE WZYWAC NA ROZMOWE CZY JUZ TERAZ ?

ILE JESZCZE MOZE POTRWAC ZANIM BEDE WEZWANY DO AMBASADY NA ROZMOWE BO WIEM ZE TERAZ SCHODZA DATY Z 22LIPCA 2002 ROKU?

PROSZE POMUSZCIE MI

JESLI KTOS WIE CO MAM ROBIC NIECH NAPISZE MI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
WITAM . MAM PYTANIE ODNOSNIE KATEGORI WIZOWEJ F2A

MOJA ZONA ZALOZYLA NAMNIE PETYCJE W STANACH W 27 LIPCA 2002 ROKU . JA JESTEM W POSCE A ONA W USA TAK WIEC CZEKAM NA ZIELONA KARTE JUZ 5 LAT . W CIAGU TEGO CZASU PRZYSYLANO MI I ZONIE KILKA DOKUMENTOW . OSTATNI JAKI PRZYSLANO DO MNIE TO BYL FORMULAZ DS-3032 KTORY PODPISALEM I WYSLALEM DO NATIONAL VISA CENTER I OD TAMTEJ PORY NIC JUZ MI NIE PRZYSLALI TYLKO MOJEJ ZONIE JAKIES INFORMACJE ODNOSNIE NIEKARALNOSCI ,ZDJEC .

MAM PYTANIE .

JAK TO JEST Z TYMI BADANIAMI KIEDY SIE JE ROBI CZY DOPIERO JAK AMBASADA BEDZIE WZYWAC NA ROZMOWE CZY JUZ TERAZ ?  

ILE JESZCZE MOZE POTRWAC ZANIM BEDE WEZWANY DO AMBASADY NA ROZMOWE  BO WIEM ZE TERAZ SCHODZA DATY Z 22LIPCA 2002 ROKU?

PROSZE POMUSZCIE MI

JESLI KTOS WIE CO MAM ROBIC NIECH NAPISZE MI

skoro twoja priority date to 27 lipiec 2002 a rozpartywana data to 22 lipiec to 2002 to poczekaj na 15 sierpnia, powinna sie wtedy ukazac w biuletynie twoja data...powinna, choc czy tak sie stanie tego najstarsi gorale nei wiedza. Dostaniesz zaproszenie do ambasady oraz skierowanie na badania. Zaproszenie wysylaja zazwyczaj z półtora miesiecznym wyprzedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...