Skocz do zawartości

Ambasada w Warszawie zamiast w Krakowie??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ja w3asnie z takim pytaniem: czy jest mo?liwe staranie sie o wize J-1 w Warszawie zamiast w Krakowie mimo, i? mój adres sta3ego zameldowania podlega pod Kraków. Studiuje w Wawie i to by3oby dla mnie o niebo wygodniejsze. (Powiedzmy, ?e moge miec zameldowanie czasowe w Wawie)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja w3asnie z takim pytaniem: czy jest mo?liwe staranie sie o wize J-1 w Warszawie zamiast w Krakowie mimo, i? mój adres sta3ego zameldowania podlega pod Kraków. Studiuje w Wawie i to by3oby dla mnie o niebo wygodniejsze. (Powiedzmy, ?e moge miec zameldowanie czasowe w Wawie)

Pozdrawiam

Czesc Fifi! :D

Wedlug mojego rozumienia slow Ambasady - nie jest to mozliwe...

"Osoby na sta3e zameldowane w województwach: Dolnośląskim, Ma3opolskim, Opolskim, Podkarpackim, Śląskim powinny ubiegaa sie o wize w Konsulacie Generalnym USA w Krakowie.

Osoby zameldowane na sta3e w pozosta3ych województwach (Kujawsko-Pomorskim, Lódzkim, Lubelskim, Lubuskim, Mazowieckim, Podlaskim, Pomorskim, Świetokrzyskim, Warminsko-Mazurskim, Wielkopolskim, Zachodniopomorskim) powinny ubiegaa sie o wize w Ambasadzie USA w Warszawie."

PRZEPRASZAM ZA WPROWADZENIE W BL!D - MOJA INFORMACJA NIE JEST - JAK WIDAA - POPRAWNA W ODNIESIENIU DO J1 :glupek2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja w3asnie z takim pytaniem: czy jest mo?liwe staranie sie o wize J-1 w Warszawie zamiast w Krakowie mimo, i? mój adres sta3ego zameldowania podlega pod Kraków. Studiuje w Wawie i to by3oby dla mnie o niebo wygodniejsze. (Powiedzmy, ?e moge miec zameldowanie czasowe w Wawie)

Pozdrawiam

Tak na 100% mozesz tak zrobic - szczegolnie jesli studiujesz w warszawie.

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :cmok1:  

Pocieszy3eś mnie, bo średnio mi sie podoba perspektywa 2.40 w pociągu do Krakowa, a bardziej perspektywa 7 min autobusem spod mojego okna pod okna ambasady w Warszawie  :D  

Pozdrawiam

Tylko dopilnuj aby twoja organizacja z3ozyla podanie w warszawie.... czasem niektorych trzeba naciskac i przypominac.

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...