Skocz do zawartości

Jak się ubieraja w Ameryce


BIBI

Rekomendowane odpowiedzi

lol, w nowym jorku sie chodzi we wszytskich, kobiety z indii chodza w sarii, muzulamnki w hijabach, jest goraco, szczegolnie w subwayu wiec kilka par dzinsow i koszulek wystarcza :) pamietaj ze duzo sie chodzi, ja juz dawno odlozylam wysokie buty i chodze w japonkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle ze dobrym pomyslem bylo by ubranie sie w twoj stroj regionalny:))

A tak poważnie mowiac nigdy jadac do USA nie myslalem o tym ze ktos bedzie patrzal ze jestem ubrany inaczej niz oni :) . Bądź sobą kobieto a lepiej na tym wyjdziesz :() Nie poświecaj swojego cennego czasu na takie bzdury :() . Ubieraj i sie w to w czym sie dobrze czujesz. A nie w to co musisz zalozyc zeby nie wygladac jak dziwak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zgadzam sie z floorek w Aeropostale są świetne ciuchy. patrząc na katalogi i z tego jakie z tej firmy mam ja. A jeżeli chodzi o normalne ubieranie to tam modne od dłuższego czasu jest wszystko to co do nas dopiero dochodzi. Ja slyszałam ze ludzie nie zwracają uwagi na wyglad w USA, a niektórzy Polacy po dłuższym pobycie też sie przepromieniowują automatycznie na ich styl:) Mi sie wydaje ze jeśli ubrałabys sie tak jak chodzisz elegancko w polsce to zrobiłabyś furrore:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...