Skocz do zawartości

po jakim czasie kolejny wyjazd do usa?


kamil27

Rekomendowane odpowiedzi

jak długo muszę być w Polsce żeby bez kłopotu wjechać kolejny raz do USA?

mam wizę turystyczną i wyjeżdżając teraz do USA będe siedział tak długo jak będe miał pozwolenie, do Polski wróce w terminie

po jakim czasie będe mógł ponownie wyjechać?

czy będzie z tym jakiś kłopot?

jak to wygląda w praktyce?

z góry dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostaniesz pobyt na max 6 miesiecy to w Polsce powinienes byc minimum 6 miesiecy aby nie wzbudzac podejrzen duzych i pokazac ze jednak  cos Cie trzyma w Polsce.

Zwykle uważa sie iż minimum to 1:1 czyli 6 miesięcy w USA to 6 miesięcy w Polsce.

Zwykle to jest minimun na granicy, lepiej jest 1:2 czyli 6 miesięcy w USA to 12 miesięcy w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mpbc tzn czym dluzej w Polsce to tym lepiej .

Sa przypadki ze ktos polecial po paru tygodniach ale wtedy trzeba miec mocne argumenty dlaczego sie wrocilo.

Napisałem "zwykle".

Tak z ciekawości wiesz coś moze o jakiś promocjach lotniczych? Muszę skoczyć do USA (6 miesiecy się zbliża) zakupić trochę perfum i innych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz leciec lotem to juz maja promocje na wrzesien  :) a na okres zimowy szykuje sie Swiss .Cos mi sie zdaje ze za pare dni rusza linie lotnicze z promocjami na jesien i zime  :(

Lot ma kiepskie połączenia. Chodzi za mną San Francisco - tam mnie jeszcze nie było. Ostatnio zwiedziem Florydę (Key West - rewelacja - akurat trafiłem na paradę gejów - w knajpie obsługiwałą Estonka i Białorusinka!!!) a poprzenio 3 tygodnie w Kalifornii i Meksyku (Ensenada).

Wschodnie wybrzeże (poza Bostonem) mam także zaliczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rzeczywistosci jest roznie i czasami sie udaje ale musisz wiedziec jedno jesli Twoje odpowiedzi beda malo konkretne i bedzie widac ze pracowales to bedziesz miec spotkanie z urzednikiem w pokoju i duza czesc osob z tego pokoju wychodzi z nakazem wyjazdu-wylotu

Bo kogo jest stac na wyjazdy-wyloty i pobyt tam dlugi i do tego czesty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...