Skocz do zawartości

jakie szanse na wize


roberto robert

Rekomendowane odpowiedzi

roberto robert co do zmiany to mozesz poczytac na tej stronie:

http://www.prawoimigracyjneusa.com/index.html

Pawel_Bielsko a czytales strone Ambasady w sprawie wiz pracowniczych:

http://polish.poland.usembassy.gov/visas/n...employment.html

I mozesz tez poczytac ta strone co Ci wyzej plus Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAWEL BIELSKO

A ja mam inne pytanie. Pewnie odpowiedzi na podobne jz apdaly, ale...

Czy jest szansa calkowicie legalnego wyjazdu do Usa, legalnej tam pracy, a w przyszlosci dostanie zielonej karty, a w dalekiej perspektywie moze i obywatelstwa?

wiesz nie jestem uzytkownikiem tego portalu zbyt dlugo,ale troszke poczytalem na ten temat i wydaje mi sie ze szansa jest zawsze moze jak jedna na milion,a moze wieksza...i chyba zalezy to od szczescia.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>wiesz nie jestem uzytkownikiem tego portalu zbyt dlugo,ale troszke poczytalem na ten temat i wydaje mi sie ze szansa jest zawsze moze jak jedna na milion,a moze wieksza...i chyba zalezy to od szczescia..

No to mnie dobiles :smt021 bo ja kompletnie nie mam do niczego szczescia.

Bylem w Usa zaledwie 2razy, a jestem zakochany nieuleczalnie.

Ale zastanwai mnie, to ze Czechom zniesli wizy nieoznacza, ze moga tam legalnie mieszkac i pracowac tak jak w UE, wiec znoszenie wiz w sumie niewelu pomaga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"bylem tam 2 razy i jestem nieuleczelnie zakochany"

i ty mowisz,ze nie masz szczescia???? ja nie bylem ani razu i nie nazekam.. ciesz sie z tego co masz,a nie zamartwiaj sie tym ci chcesz miec.. :? sam bym sie ztoba zamienil na miejsca :wink:

ty przynajmniej byles,a ja jeszcze nie..

pomysl nad slubem-moze wtedy bedzie ci latwiej dostec vise do USA...

a jesli chodzi o przyznawanie wiz do stanow to sami jestesmy sobie winni...za duzo polakow jest deportowanych z powodu pracy czy pobytu bez wizy..z tego co wodze to ameryka chce byc krajem ponad wszyskieinne i w przenosni "ojcem i bogiem" dla kazdego..jesli bedziesz postepowal zgodnie z ich regulami i prawem to nie bedziesz mial problemow z niczym...ale jesli ci cos udowodnia to zapomnij...

:x takie sa stany niestety..tak ja je widze-co nie znaczy ze nie chce tam jechac :) chetnie zrobilbym to samo co ty-tj.wyjechac,zakochac sie i wziasc slob..potem wiadomo-zielona karta,pozwolenie na prace itd..

POMYSL W TEN SPOSOB :(:(

POZDRAWIAM..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mi sie wydaje ze na turystyczna to musisz powiedzieć że jedziesz zwiedzać czy cos. Znajoma pojechała tam i nazmyślała ze ma restauracje , a w rzeczywistosci ma jej kuzynka czy kolezanka nie pamietam dokladnie. Poza tym kiedy masz wize turystyczną nie mozesz mieć prawa jazdy w innych stanach to nie wiem ale w Illinois na pewno bo jak zrobisz skoro nie masz green card. jesteś odcięty od świata poza USA i jedyną szansą na legala jest znalezienie za żone obywatelki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...