Skocz do zawartości

Waszyngton; zobaczymy co się zmieniło


mpbc

Rekomendowane odpowiedzi

Przejrzałem oferty, nie ma nic ciekawego w samym Waszyngtonie, bo albo cena zabójcza (300-400 USD) albo pluskwy.

Zarezerwowałem Howard Johnson Cheverly – bardzo dobre opinie w Internecie, przystępna cena a także bus dowożący. Nie wiem czy to dobry wybór ale skusiły mnie opinie osób na forach, a nie chcę wydać fortuny na hotele.

Mam nadzieję iż 3 dni na Waszyngton wystarczą później Filadelfia i pewnie też King of Prussia na zakupy. Jest jakiś podobny mall obok Waszyngtonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potomac Mills - jeden kolega wczesniej wspominal na pd od DC ;

Anne Arundel Mills Mall - na pn od DC w MD to nawet blizej do Ciebie do hotelu bo hotel masz w MD.

Tyson's Corner Mall & Galeria - na zach od DC bardzo fajny, latwo dojechac.

To co wiem z tego rodzaju.

Pzdr !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, już jestem po

Waszyngton to REWELACJA strzał w dziesiątkę, Kapitol, Biały Dom, muzeum gdzie jest Deklaracja Niepodległości, Konstytucja...., muzeum lotnictwa, Pentagon i wiele, wiele innych rzeczy. Z galerii handlowych polecam Tyson's, o Crystal zapomnijcie. Hotel też był w porządku, mogę śmiało polecić, nie jest co prawda w Waszyngtonie, najpierw metrem a później hotelowy busik co godzinę zabiera ale cena jest przystępna a warunki bardzo dobre.

Po drodze zawadziłem jeszcze o Baltimore, tylko chwilę ale już wiem iż kiedyś muszę też tam przyjechać.

Filadelfia jak zawsze fajna, tym razem wziąłem hotel niedaleko lotniska Microtel Inn 200 metrów od stacji metra Eastwick. Zwykle biorę w centrum (Rodeway Inn przy Walnut) ale tym razem był zajęty. Ale nie żałuję, warunki bardzo dobre i łatwy dojazd.

Co do King of Prussia bardzo fajna galeria tylko daleko, najpierw kolejką (R6 jak pamiętam) do końca (Norricktown albo podobnie) a później autobusem 99 razem ok 1,5-2 h drogi w jedną stronę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...