Skocz do zawartości

wyjazd do Puerto Rico w czasie zmiany statusu?


Lillilu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Mam male pytanko, - wlasnie zmieniam status, - wyszlam za maz i zlozylam dokumety o GC, ...no i czekam sobie na odpowiec. Wiem ze cala procedura potrwa dlugo, a wiza turystyczna na ktorej tu wlecialm konczy mi sie 25sierpnia, - no i tu mam pytanko - planujemy z mezem wyjazd do Puerto Rico w maju na konferencje z jego pracy, i bardzo bym chciala jechac, tylko nie wim czy do maja bede miala juz karte? czy moze nie musze nic miec skoro podruzuje z US i Puerto Rico jest czescia tego kraju? Czy musze moze wypelniac jakies dodatkowe dokumety zeby opuscic kraj?a razcej, zeby mnie spowrotem wposcili?

W lipcu natomiast, w nastepne wakacje planujemy podroz do Polski- bo chcemy zrobic tam wesele dla calej rodzinki ... czy wyrobie sie z papierami do tego czasu? Nie chciala bym miec problemow za rok, wole wiedziec juz teraz. Jakie dokumety ewentualnie musiala bym wypelnic, zeby miec gwarancje, ze wpuszcza mnie spowrotem do US? I jak to wogole wyglada?

Dzieki sliczna za pomoc - Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnum ja sie odnioslem do tego aby :) :

"W lipcu natomiast, w nastepne wakacje planujemy podroz do Polski- bo chcemy zrobic tam wesele dla calej rodzinki ... czy wyrobie sie z papierami do tego czasu? Nie chciala bym miec problemow za rok, wole wiedziec juz teraz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...